Zgarnął miliony $ dzięki zleceniu, które złożył rok wcześniej…

Uwielbiamy takie historie… Któż by nie chciał przypomnieć sobie o 1000 BTC kupionych jeszcze w 2010 roku? Nie zaprzeczajcie:) To jednak nie koniec przyprawiających o zawrót głowy zdarzeń, które miały miejsce w świecie kryptowalut. Ostatnio bowiem pewien szczęśliwiec zgarnął miliony dolarów na Binance w postaci „darmowego LINK-a”. Wszystko dzięki temu, że rok wcześniej zostawił 90$ na samym dnie order booka…

Miał szczęście i zgarnął miliony

Kiedy 12 marca rynek kryptowalut załamał się, większość głównych, cyfrowych monet spadła o ponad 40%. Jednak jeden wyjątkowo szczęśliwy użytkownik Binance zainkasował miliony dolarów dzięki zleceniu, które złożył ponad rok wcześniej.

Użytkownik Binance, o którym mowa, złożył zlecenie na zakup 900 000 Chainlink (LINK) po cenie 0,0001 $ za sztukę. Zlecenie to zostało złożone pierwszego dnia, gdy Binance uruchomiło trading par z LINK. Co ciekawe, obecnie składanie tak granicznych zleceń jest na tej giełdzie niedozwolone.

Jak ugryźć 2 miliony dolarów?

Szczęśliwiec pozostawił 90 $ na dole order booka na LINK przez ponad rok. 12 marca cena Chainlink (LINK) spadła o ponad 50%. W pewnym momencie tej panicznej wyprzedaży ktoś zainicjował ogromne zamówienie rynkowe Chainlink (LINK), które zjadło całą księgę zleceń, realizując trade 900 000 LINK za jedyne 90 $.

W efekcie splotu tych wszystkich wydarzeń, szczęśliwy użytkownik Binance zainkasował LINK o wartości około 2 milionów dolarów.

Historie kryptowalutowych szczęściarzy

Okazuje się że nawet w najgorszych okresach na rynku kryptowalut można zarabiać ogromne ilości pieniędzy, stosując odpowiednią strategię i mając wystarczająco dużo szczęścia.

Poniżej przypominamy jedne z najciekawszych historii ogromnych zysków z pogranicza strategii, szczęścia i ślepego losu…

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx