Zespół BitHub.pl

BitHub.pl to efekt pracy entuzjastów blockchain i kryptowalut. Nasza branża jest bardzo dynamiczna, dlatego jesteśmy w pełnej gotowości, aby na bieżąco informować Was o ważnych wydarzeniach i nowościach ze świata krypto. Naszym celem jest tworzenie miejsca w Internecie, które będzie źródłem rzetelnej wiedzy o blockchain i kryptowalutach zarówno dla żółtodziobów, jak i dla „starych wyjadaczy”. Poznajmy się:

Maciej Kosior - Redaktor Naczelny

Najbardziej interesują mnie praktyczne zastosowania blockchain i kryptowalut. Głęboko wierzę w tą technologię i z uwaga śledzę zmiany w tym zakresie. Jestem przekonany, że blockchain zmieni świat na dobre i to już niedługo. W BitHub pełnię obowiązki Redaktora Naczelnego. Staram się dbać o to, aby najważniejsze informacje ze świata kryptowalut docierały do Was w szybki i rzetelny sposób. Dostarczam Wam zarówno newsy, jak również dłuższe artykuły. Prywatnie hodluję BTC, ETH, LTC. Interesuję się modelarstwem oraz językiem i kulturą Japonii.

Maciej Kmita - Redaktor

Jestem hodlerem, analitykiem, górnikiem oraz pragmatykiem. Co sobotę serwuje Wam do porannej kawy najciekawsze newsy z minionego tygodnia w postaci „Co nowego?”. Wtorkowe popołudnia możecie umilić sobie przy mojej opinii. Staram się aby były one obiektywne, krytyczne i merytoryczne. Jestem zakochany w wykresach i liczbach dlatego serwuje ich jak najwięcej w swoich artykułach. Swoje teksty piszę w głowie podczas przerzucania ciężarów lub szybkiej wymiany w squashu. Jestem fanem skandynawskiego stylu życia, grillowanego sera oraz skoków narciarskich. Z doświadczenia naukowego wiem jak kruchy jest światowy system finansowy i z niecierpliwością wyczekuje dnia kiedy zaczniemy traktować kryptowaluty poważnie.

Rafał Piskuła - Redaktor

Hej! Mam na imię Rafał i jestem studentem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Kryptowalutami i technologią blockchain interesuje się od 2017 roku, kiedy po raz pierwszy zainwestowałem swoje własne pieniądze ;). Dla portalu BitHub zajmuje się głównie pisaniem wiadomości ze świata krypto. Oprócz tego interesuje się sportami siłowymi, lubię dobrze zjeść i przeczytać ciekawą książkę ;).

Łukasz Jeżak - Redaktor

Nazywam się Łukasz Jeżak, mieszkam w jakże kulturalnym mieście Kraków, choć ma geneza wywodzi się z miasta zwanego ‚Polskim Detroit’. Na co dzień piszę, mam nadzieję, że wartościowe teksty dla portalu Bithub, a poza tym trenuję gimnastykę oraz rozwijam się w zakresie dietetyki i zdrowia. Zainteresowałem się kryptowalutami i technologią Blockchain w 2016 roku i jestem niesamowicie wdzięczny, że mogę żyć podczas takiej rewolucji, jaką był internet.

Przemysław Ćwik - Redaktor

Dziennikarz, redaktor. Twórca marki Bithub.pl. W portalu od początku jego działalności (z krótkimi przerwami), w rozmaitym charakterze. Ostatnio jako autor wywiadów i długich artykułów przekrojowych. Poza Bithubem pisze m.in. o e-biznesie, nowych technologiach, zdrowiu i ekologii.


Łukasz Kopeć - Marketing Manager

Zaczynał pracę przy Bithub.pl w połowie 2017 roku jako osoba od Social Media. Obecnie zarządza działaniami marketingowymi oraz komunikacją portalu oraz kantoru FlyingAtom. Wszystkie sprawy związane z konferencjami i branżowymi eventami załatwisz z nim. Zafascynowany możliwościami jakie dają kryptowaluty i Blockchain w świecie finansów. Gdańszczanin, poza kryptowalutami interesuje się piłką nożną i pokerem.