Binance: platforma kontraktów terminowych futures w ciagu najbliższych tygodni

1 235
Binance uruchamia coraz to kolejne produkty, platformy i usługi. Wczoraj uruchomiono platformę pożyczkową Binance Lending i ogłoszono powstanie testowej platformy Binance futures trading w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Binance Futures Trading

Jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych giełd kryptowalut na świecie przeprowadza ekspansję kolejnych produktów finansowych. Tym razem Binance Futures Trading, czyli kontrakty terminowe futures.

O Binance Futures informowaliśmy Was już w zeszłym miesiącu, zaś najnowsze informacje w tej sprawie pochodzą z wczoraj przeprowadzonego AMA. Changpeng Zhao “CZ” przez 45 minut udzielał odpowiedzi na pytania i obawy społeczności kryptowalut.

Założyciel i CEO, CZ zdradził w materiale na żywo, że wersja testowa platformy futures trading powinna pojawić się już niedługo. Nie zadeklarował żadnej szczególnej daty powstania nowej platformy, lecz powiedział, że ujrzy ona światło dzienne w ciągu najbliższych tygodni.

CZ wspomniał również, że zainwestowali w dwie platformy kontraktów terminowych futures. W jedną, jako w formie nabytku, przejęcia, zaś drugi pomysł jako opracowywany we własnym zakresie.

Binance Podbój

Ekspansja poszczególnych dziedzin rynku finansowego przez giełdę zadziwia nas, ale i pewnie niejednego z Was. Wczoraj powstała platforma Binance Lending, dzięki której to możecie użyczać swoje środki innym użytkownikom i zarabiać na odsetkach. Co by nie było, na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Co poza tym?

  • Platforma Binance przeznaczona na największy rynek handlowy na świecie. Amerykanie prawdopodobnie już w październiku otrzymają dostęp do nowej platformy wymiany kryptowalut. 
  • Projekt blockchain Venus, o którym wiemy jeszcze zbyt mało, choć mówi się, że ma to być konkurencja dla Libra Facebooka. 
  • Margin trading to również kluczowy produkt wprowadzony przez giełdę w tym roku.
  • Rozwój takich działalności jak Binance Charity, Binance Chain, zdecentralizowana giełda Binance DEX, czy choćby powstanie nowych giełd walut fiat w różnych zakątkach świata. 
  • Nowe metody płatności za kryptowaluty, m.in. poprzez karty płatnicze.
  • IEO: Binance Launchpad
  • Jakie są wasze odczucia, co do nowej platformy kontraktów terminowych futures od Binance? Czy monopolistyczne praktyki giełdy nie są aby powodem do niepokoju?
Komentarze