Binance Futures na kryptowalutach dostępne już niedługo!

CEO Binance, Changpeng Zhao, ogłosił, że giełda posiada plany na uruchomienie platformy kontraktów futures, która wspierać będzie parę BTC/USDT z dwudziestokrotną maksymalną dźwignią.

Plany na Binance futures

Informacja o Binance futures została przedstawiona przez Zhao podczas przemówienia na Asia Blockchain summit w Taipei, 2 lipca.

Według portalu Cointelegraph, CZ nie wyjawił dokładnej daty premiery Binance Futures, jednak potwierdził, że testy wersji symulacyjnej odbędą się w ciągu kilku najbliższych tygodni. Głównym celem samej platformy ma być wspieranie długich i krótkich kontraktów dla różnych kryptowalut.

Informacja o nowej platformie pojawia się niemalże w przeddzień uruchomienia Binance margin trading. Funkcjonalność ta jest w trakcie trwania betatestów, ale już niedługo zostanie zaimplementowana do platformy.

Innym dodatkiem do jednego z projektów Binance było dodanie nowych par do zdecentralizowanej platformy tradingowej, Binance DEX. Dodane pary dotyczą stablecoinów Stably i BEP2.

W czerwcu Chicago Mercantile Exchange Group (CME) w swoim raporcie ogłosiło, iż zainteresowanie kontraktami futures na BTC osiągnęło niespotykany jak do tej pory poziom. Kontrakty, według raportu, osiągają łączną wartość $1.7 miliarda dolarów.

“CME Bitcoin futures pokazują wzrosta zainteresowania instytucjonalnego, osiągając liczbowy rekord 5311 kontraktów”

Ambicje Binance

2019 rok zdecydowanie pokazuje, że Binance należy do ścisłej czołówki najambitniejszych firm w świecie kryptowalut. Giełda pracuje symultanicznie nad kilkoma różnymi projektami i stale rozszerza swoją usługę. Za sukces Binance na pewno odpowiada determinacja, ale także Binance Coin. Kryptowaluta ta od daty premiery w 2017 systematycznie zyskuje na wartości. Obecnie plasuje się na 7 miejscu w ranking kapitalizacji według portalu CoinMarketCap.

Szczęścia dopełniają pozytywne komentarze użytkowników i inwestorów zgromadzonych wokół Binance. Nawet najwięksi sceptycy działań giełdy muszą przyznać, że tempo działań i wprowadzania nowych pomysłów w życie jest niesamowite. Oczywiście w porównaniu z większością projektów w branży. Okazuje się, że nawet strata 7000BTC w maju tego roku nie zatrzymało Binance w dalszym rozwoju oraz planach.

https://twitter.com/CryptosBatman/status/1145983920753860609

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx