5 aktywów cyfrowych o solidnym potencjale wzrostowym na III kwartał 2021 r.

Gospodarz popularnego kanału Coin Bureau wymienia pięć altcoinów, które jego zdaniem mają największy potencjał wzrostu w kontekście III kwartału 2021 roku.

Ethereum (ETH)

Zwracając się do swoich 1,23 miliona subskrybentów, influencer znany jako Guy rozpoczyna swoją listę od Ethereum (ETH).

Wymienia wiele katalizatorów, które mogą – jego zdaniem – wynieść Ethereum na wyższy poziom. Znalazły się wśród nich takie kwestie, jak: możliwość utworzenia funduszu giełdowego (ETF) opartego na Ethereum, zwiększenie popytu instytucjonalnego, czy chociażby niedawna aktualizacja EIP-1559, która może zmienić ETH w aktywo deflacyjne.

„Myślę, że do końca roku ETH może z łatwością osiągnąć cenę pomiędzy 6000 a 7000 USD.”

Cardano (ADA)

Moneta numer dwa na liście Guya to Cardano (ADA).

„Chociaż potencjał wzrostu Cardano jest również ograniczony ze względu na jego dużą kapitalizację rynkową, ma znacznie większe pole do rozwoju niż Ethereum, a dzieje się tak z wielu powodów. Po pierwsze, ADA utrzymała swój byczy impet wbrew wszelkim przeciwnościom. Utrzymała się mocno pomimo niedawnego spowolnienia i nadal znajduje się w bardzo widocznym trendzie wzrostowym. Dzieje się tak, ponieważ najlepsze dni Cardano przed nim”.

Guy wspomina również o Project Catalyst, serii finansowanych przez społeczność projektów w ekosystemie Cardano, które według niego mogą stwarzać możliwości uzyskania nawet 100-krotnych zwrotów.

„Ten potencjał zysku może przynieść rekordowe ilości inwestorów detalicznych i użytkowników. Dostrzegam możliwość, że cena ADA może wzrosnąć do 4-5 USD za sztukę.”

Solana (SOL)

Trzecie miejsce na liście Guya zajmuje Solana (SOL). Influencer mówi, że Solana jest „bardzo istotna” przez wzgląd na jej zdolność do przetwarzania tylu transakcji, co starsze procesory płatności, takie jak Visa czy Mastercard. Guy twierdzi również, że podobnie jak Cardano, SOL radziła sobie bardzo dobrze podczas ogólnego spowolnienia na rynkach kryptowalutowych.

Polygon (MATIC)

Czwartym typem Guya na III kwartał tego roku jest rozwiązanie do skalowania warstwy 2 – Polygon (MATIC). Bazując na oczekiwaniu na napływ nowej fali nowych użytkowników do MATIC, analityk twierdzi, że potencjał nawet 264% rajdu w górę nie jest bynajmniej wizją nierealistyczną:

„Masowa adopcja Polygon może, do końca 2021 roku, z łatwością podnieść jego cenę do nowych rekordów wszech czasów. Moim zdaniem realny cel to 5 USD.”

Terra (Luna)

Ostatnim altcoinem na liście Guya jest LUNA, waluta na blockchainie Terra. Analityk twierdzi, że chociaż Terra nie została jeszcze „sprawdzona w boju”, nadal możliwy jest wzrost cen o 506% (do końca roku).

„Nazwijcie mnie szalonym, ale widzę, że LUNA bez problemu osiągnie 100 USD do końca roku, jeśli jej adopcja i innowacje będą kontynuowane.”

Pełną wersję analizy Guy’a obejrzysz tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=UK3PAEAfIfE&feature=youtu.be

źródło grafiki tytułowej: link

Może Cię zainteresować:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze