10 kryptowalut, które mogą wejść do mainstreamu w 2021

Austin Arnold wymienia 10 kryptowalut, które w 2021 roku mogą nieźle namieszać na rynku. O których coinach mowa?

Gospodarz Altcoin Daily mówi swoim 287 000 subskrybentów, dlaczego Bitcoin jest na szczycie jego listy. Trader wskazuje na silny popyt instytucjonalny, nawet gdy wiodąca kryptowaluta jest bliska rekordowego poziomu 20 000 USD, co podkreśla niedawny zakup BTC o wartości 50 mln USD przez Microstrategy po średniej cenie 19 427 BTC.

Cardano (ADA)

Drugą monetą na liście jest Cardano (ADA). Arnold twierdzi, że platforma inteligentnych kontraktów wkrótce narobi wokół siebie nieco szumu. Wszystko przez wzgląd na nadchodzący hard fork w ramach przejścia do ery Goguen, która wprowadzi funkcję blokowania tokenów.

„Zablokowanie w tym przypadku oznacza zarezerwowanie pewnej liczby tokenów na określony czas, aby nie można ich było pozbyć się w celu uzyskania korzyści, takich jak głosowanie lub prowadzenie inteligentnego kontraktu. Więc myślę, że doda to nieco transparentności i zwiększy bezpieczeństwo monet używanych w sieci.”

Trustswap (SWAP)

Następny jest Trustswap (SWAP), który ma być numerem jeden na rynku tokenów non-fungible, zwracając opłaty społeczności.

„Problem z obecnymi rynkami NFT, takimi jak Rarible, polega na tym, że chociaż zapewniają one doskonałą obsługę, nie zwracają niczego swojej społeczności z 5% prowizją od ceny sprzedaży pobieranej zarówno od kupującego, jak i sprzedającego, od każdego po 2,5%.”

Ripple (XRP)

Czwarty altcoinna liście tradera to XRP. Arnold ujawnia, dlaczego administracja Bidena może mieć pozytywny wpływ na XRP:

„[Brad] Garlinghouse faktycznie przekazał darowiznę na kampanię prezydenta Bidena na początku tego roku… A także w zeszłym roku przekazał darowiznę na rzecz Kamali Harris na rzecz kampanii „For the People”, kiedy była kandydatką na prezydenta”.

Tezos (XTZ)

Arnold twierdzi, że również Tezos (XTZ) może rozpocząć nowy rok z niemałym hukiem. Dlaczego? Logical Pictures, firma produkcyjna działająca w europejskim przemyśle filmowym i serialowym, wprowadza na Tezos security token offering (STO) o wartości 121 milionów dolarów.

VeChain (VET)

Szóstą monetą, która może zyskać popularność w przyszłym roku, jest VeChain (VET). Arnold podkreśla partnerstwo VeChain z KnowSeafood, które umożliwiłoby hodowcom owoców morza przesyłanie danych dotyczących łańcucha dostaw do łańcucha bloków VeChain Thor. Konsumenci mogliby wówczas uzyskać pełny dostęp do wszelkich informacji odnośnie dostaw.

Ethereum (ETH)

Numer siedem to Ethereum (ETH). Analityk kryptowalut wskazuje na pojawienie się nowego funduszu, który da ekspozycję kanadyjskich inwestorów tradycyjnych na Ethereum. Arnold zauważa, że ​​inwestycje w fundusz ETF Ethereum mogą wzrosnąć nawet do 107,5 miliona dolarów.

Injective Protocol (INJ)

Na ósmym miejscu znajduje się protokół Injective Protocol (INJ), który z powodzeniem uruchomił sieć testową dla swojej zdecentralizowanej platformy handlowej (DeFi). Arnold nawiązuje do bezpośredniego cytatu partnera Pantera Capital, Paula Veradittakita, który powiedział, że Injective „będzie w stanie stać się pionierem następnej fali zdecentralizowanego handlu instrumentami pochodnymi”.

Binance Coin (BNB)

Dziewiąte miejsce na liście Arnolda to Binance Coin (BNB). Analityk podkreśla, że ​​inwestorzy nadal używają utility tokena Binance BNB. Handel spot na giełdzie kryptowalut opiewa na 858 miliardów dolarów, a kontrakty terminowe na Bitcoin wzrosły (od 30 listopada) do 991 miliardów dolarów.

Uniswap (UNI)

Ostatnim headlinem, który pojawia się w programie, jest Uniswap (UNI). Arnold zauważa, że ​​adresy Uniswap stanowią obecnie ponad połowę adresów w sektorze DeFi. Spekuluje również, że zdecentralizowane giełdy, takie jak Uniswap, staną się w przyszłym roku jeszcze bardziej popularne.

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze