Portfel kryptowalut na Samsungu Galaxy S10 | Potwierdzone!

1 844
Gigant technologiczny Samsung wraz z najnowszą premierą Galaxy S10 potwierdził wdrożenie portfela kryptowalutowego w smartfon. Portfel kryptowalut na Samsungu Galaxy S10 jest poparty sprzętowo oraz bazuje na systemie bezpieczeństwa Samsung Knox. Czy są jakieś alternatywy?Portfel kryptowalut na Samsungu Galaxy S10

Z końcem stycznia informowaliśmy Was (zdjęcia) o przeciekach i plotkach dotyczących Samsunga Galaxy S10. Nareszcie te plotki okazały się prawdą i ziszczeniem snów wielu kryptowalutowych entuzjastów.

Czytamy w najnowszym, oficjalnym komunikacie prasowym firmy Samsung:

Galaxy S10 jest zbudowany w systemie bezpieczeństwa Samsung Knox, a także jest bezpiecznym miejscem popartym sprzętowo, w którym znajdują się klucze prywatne dla blockchainowych usług mobilnych.Prawdą jest, iż Samsung umieścił powyższą notę dopiero na końcu wpisu, w rozdziale p.t. “Najlepsze Nadchodzące Standardy: Fundacja Galaxy i Następny Poziom Ekosystemu”. Nie zmienia to faktu, że portfel kryptowalut na Samsungu Galaxy S10 został zaimplementowany, a już niedługo będzie on dostępny dla milionów użytkowników tego telefonu.

portfel kryptowalut na samsungu galaxy s10

Warto dodać, że będą dostępne tutoriale, poradniki dla nieświadomych tych technologii użytkowników, opracowane przez Samsunga. Nie wiemy, czy dla wszystkich nacji świata, ale na pewno dla Koreańczyków.

https://twitter.com/BlockchainROK/status/1098417940167221248Galaxy S i alternatywy

Najnowszy flagowiec Galaxy S10 jest zwieńczeniem dekady, od kiedy to firma uruchomiła swój pierwszy telefon marki Galaxy S. Wówczas konkurencji nie było wiele, dziś Samsung musi walczyć o swoją pozycję na rynku.Na rynku portfeli kryptowalutowych, wbudowanych w smartfon walczyć nie musi, choć pojawiły się już inne alternatywy.

Jedną z opcji jest HTC Exodus, oparty na technologii blockchain, smartfon z własną enklawą, po części, z odizolowanym środowiskiem od systemu Android.

Kolejnym ciekawym produktem jest smartfon XPhone, także oparty na technologii DLT, niedawno zaprezentowany na targach CES 2019 w Las Vegas. Zespół Pundi X planuje wypuścić na rynek wstępnie 5 000 urządzeń już w drugim kwartale 2019 r.

Jak Wam się podoba nowy produkt Samsunga? Czy czeka nas znaczny wzrost adopcji kryptowalut w związku z popularnością produktów firmy? Podzielcie się przemyśleniami w komentarzach poniżej.

Komentarze