Kryptowaluty na Samsungu Galaxy S10! | Samsung Blockchain KeyStore

Ostatnimi czasy pojawia się wiele plotek i przecieków w związku z nadchodzącą premierą najnowszego flagowca południowokoreańskiego giganta technologicznego. Premiera Samsunga Galaxy S10 jest planowana na 20 lutego, a kolejne przecieki wskazują, że będzie obsługiwał kryptowaluty. Jednakże należy podkreślić, że te informacje nie są oficjalnie potwierdzone przez firmę Samsung.Samsung Blockchain KeyStore


W internecie obserwujemy mnóstwo przecieków na temat Samsunga Galaxy S10, które pojawiają się niemal każdego dnia. Nas zainteresowała świeża informacja (nieoficjalna!), a mianowicie zdjęcia portfela kryptowalutowego wbudowanego w oprogramowanie telefonu.Informacje, przecieki pochodzą od niejakiego użytkownika Twittera @GregiPfister89.

Wygląda na to, że zbliżająca się wielkimi krokami premiera spowoduje potencjalny wzrost adopcji kryptowalut. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę informacje z zeszłego miesiąca, jak i ogrom firmy. Samsung w Korei Południowej i nie tylko jest filarem wielu sektorów gospodarczych, mają w posiadaniu szpitale, hotele, apartamenty i wiele innych.Śledztwo i pozostałe informacje


W związku z tym, że na zdjęciach widnieje tylko jedna obsługiwana waluta i tj. Ether to utworzono post tematyczny na kanale Ethereum portalu Reddit. Tam użytkownicy przeprowadzili wstępne śledztwo weryfikujące prawdziwość zdjęć i ku ich zaskoczeniu okazały się prawdziwe.

Wracając do informacji z poprzedniego miesiąca wiemy, że Samsung złożył wniosek o przyznanie znaku towarowego (ang. trademark) nowym produktom. Urząd Unii Europejskiej ds. własności intelektualnej zarejestrował trzy następujące terminy: Samsung Blockchain KeyStore, Blockchain Key Box oraz Blockchain Core, mimo że firma zaprzecza owym przeciekom.

Kolejna informacja wskazująca na działalność Samsunga w obszarze kryptowalut to umowa podpisana z tajwańskim producentem półprzewodników TSCM. Wedle informacji (ze stycznia 2018 r.) wraz z Samsungiem ruszyli z masową produkcją układów scalonych ASIC do kopania kryptowalut.

Samsung Galaxy S10


O najnowszym smartfonie Samsunga wiemy dużo, jeśli wierzyć plotkom ma on wyglądać tak:Więcej zgromadzonych informacji o najnowszym Samsungu znajdziecie w tym 5-minutowym materiale:

Wydawałoby się, że rzeczywiście będziemy mieli do czynienia z Samsung Blockchain KeyStore, a Wy co o tym myślicie? Zawierzacie wyżej przedstawionym informacjom czy jesteście sceptyczni i czekacie na premierę? Zapraszam do wymiany myśli w komentarzach!Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze