Jeśli nie z Buffetem, to z kim? | Justin Sun zaspokaja lunchowy apetyt w doborowym towarzystwie

1 182
Justin Sun (TRON) pojawił się niedawno na językach przez wzgląd na zamieszanie, w tle którego znalazł się Warren Buffet. Chodzi o lunch z legendarnym inwestorem, na który Sun wydał 4,6 miliona dolarów. Podczas spotkania Sun chciał przekonywać Buffeta, że kryptowaluty to dobry pomysł. Do spotkania ostatecznie nie doszło. Justin Sun zaspokoił apetyt w towarzystwie legendy Apple. Co z tego wyniknie?

Mniam mniam!

Sun zjadł lunch ze współzałożycielem Apple, o czym nie omieszkał poinformować swoich followersów na Twitterze. Po drugiej stronie stołu zasiadł słynny Steve Wozniak.

Sun odpowiedział na tweeta Wozniaka, który wspomniał, że oboje jedli razem bez konieczności opłacania wzajemnego towarzystwa. Szef TRON dorzucił także zapowiedź, że on i Steve Wozniak będą poniekąd tworzyć coś w rodzaju partnerstwa.

W tym wszystkim pojawiają się głosy, że Sun zbyt ofensywnie szafuje doniesieniami o domniemanych partnerstwach TRON. Mogą one mieć bowiem na celu pobudzenie rynku i pompowanie kursu TRX. Przed publikacją wczorajszego tweeta odnośnie Wozniaka, Sun podawał w mediach społecznościowych enigmatyczne zapowiedzi o nadchodzącym „tajemniczym partnerstwie”.

„To nie ma nic wspólnego z Apple”

Nie znamy szczegółów na temat domniemanej współpracy z Wozniakiem. Można jednak przypuszczać, że prawie na pewno nie ma to nic wspólnego z Apple. Wozniak już od dłuższego czasu nie ma zbyt wiele wspólnego z działaniami Apple, interesują go natomiast kryptowaluty i blockchainem.

Steve Wozniak nie skąpił słów pełnych nadziei, którą pokładał w Bitcoinie. W 2018 roku mówił o nim jako o walucie przyszłości. Stało się to jednak zanim popularny „Woz” padł ofiarą kradzieży kryptowaluty w wyniku oszustwa związanego z kartami kredytowymi.

W tym samym roku 2018 roku został współzałożycielem firmy z branży blockchain, co nie okazało się jednak zbyt wielkim sukcesem. Mimo to Wozniak nie spoczął na wysiłkach stworzenia czegoś wielkiego w oparciu o blockchain. Ostatnio dołączył do blockchainowego startupu energetycznego o nazwie Efforce. Są tacy, którzy wierzą, że właśnie tego biznesu może dotyczyć zapowiedź o partnerstwie, którą wygłosił wczoraj Sun.

Justin Sun – facet, który „pompuje” TRX?

To już kolejny przypadek, kiedy Justin Sun wydaje się próbować wpływać na wycenę TRX. Społeczność wydaje się jednak tracić zainteresowania rewelacjami i zagadkowymi ogłoszeniami o kolejnych partnerstwach:

Steve Wozniak to głośne i uznane nazwisko. Czy Justin Tron używa go tylko po to, by podnieść notowania TRON? Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie na ten temat.

Od Redakcji

Czy zapisaliście się już do newslettera Bithub i odebraliście swój Kurs Analizy Technicznej Bitcoina i Kryptowalut Alternatywnych? Możecie to zrobić z poziomu strony głównej naszego serwisu lub poniższego artykułu:

Komentarze