Kurs Analizy Technicznej Bitcoina od Bithub | Subskrybuj newsletter i odbierz e-book!

Ruszyła newsletterowa machina Bithub! I to nie byle jaka, bo okraszona darmowym e-bookiem pt. Kurs Analizy Technicznej Bitcoina i Kryptowalut Alternatywnych. Ponad 70 stron rzeczowej wiedzy ilustrowanej blisko 90 grafikami wprost od jednego z najlepszych praktyków rynku w branży!

Panie i Panowie! Przedstawiamy nowy newsletter Bithub

Po kilku miesiącach wytężonej pracy oddajemy w Wasze ręce nowy, wyjątkowy newsletter. Naszym celem jest udostępnianie ekskluzywnych, przedpremierowych newsów, artykułów i felietonów związanych ze światem kryptowalut, finansów i inwestycji. Subskrybując nowy newsletter Bithub możecie mieć pewność, że będziecie pierwszymi w Internecie, którzy będą czytać te treści.

W ramach newslettera przewidujemy również informowanie Was o godnych uwagi wydarzeniach branżowych, konkursach i promocjach od naszych partnerów biznesowych.

To nie wszystko! Odbierz Darmowy Kurs Analizy Technicznej Bitcoina i Kryptowalut Alternatywnych

Zapisując się do nowego newslettera Bithub, w pierwszej wiadomości otrzymacie od nas dostęp do przygotowanego specjalnie dla Was Kursu Analizy Technicznej Bitcoina i Kryptowalut Alternatywnych autorstwa naszego redakcyjnego kolegi – Stokarza.

kurs analizy technicznej bitcoina

To dobrze Wam już znana postać. Jego analizy czytacie regularnie, co tydzień na naszych łamach. Co więcej, Stokarz wystąpi w charakterze prelegenta na zbliżającej się wielkimi krokami Konferencji Blockchain i Finanse, która odbędzie się już 17 stycznia 2020 r. w Warszawie. Nie macie jeszcze biletów? Zajrzyjcie tutaj.

Co zawiera nasz newsletterowy e-book?

Kurs Analizy Technicznej Bitcoina i Kryptowalut Alternatywnych to ponad 70 stron profesjonalnej wiedzy z zakresu analizy kryptowalutowych rynków. Opracowanie zawiera w sobie blisko 90 autorskich rysunków i grafik, na których Autor w jasny sposób ilustruje wszystkie opisywane zagadnienia.

Z kursu dowiecie się, między innymi, następujących rzeczy:

  1. Jak i dlaczego warto handlować kryptowalutami?
  2. W jaki sposób zacząć przygodę z wykresami?
  3. Jak prawidłowo czytać wykresy?
  4. W jaki sposób identyfikować strefy popytu i podaży?
  5. Co to są wsparcia i opory i dlaczego są tak ważne w analizie?
  6. Czym są, jak wyglądają najpopularniejszych formacje świecowe i o czym świadczy ich obecność na wykresach ?
  7. Jak poprawnie określać poziomy wejścia i wyjścia z rynku?
  8. Czym są trendy, jak je prawidłowo wskazywać i zaznaczać na wykresach?
  9. W jaki sposób najlepiej organizować sobie pracę jako trader?
  10. Co to jest piramidowanie i uśrednianie pozycji?

To oczywiście jedynie wyjątek z tego, co oferujemy Wam w Kursie. Godnych uwagi tematów znajdziecie w nim, rzecz jasna, o wiele, wiele więcej.

Dla kogo jest przeznaczony Kurs Analizy Technicznej Bitcoina i Kryptowalut Alternatywnych?

E-book przeznaczony jest dla tych Wszystkich z Was, którzy chcą poznać rynki kryptowalut i nauczyć się, w jaki sposób można analizować sytuacje na wykresach korzystając z narzędzi analizy technicznej. Opracowanie będzie pomocne zarówno tym, którzy chcą nauczyć się sztuki analizy w ujęciu, które praktykuje Autor jak również tym z Was, którzy cały czas zastanawiają się, czy analiza techniczna działa.

Sam Autor we wstępie do Kursu pisze na ten temat takie słowa:

Trading nie jest żadną wiedzą tajemną. Mimo tego mam wrażenie, że mało kto w Polsce, jeśli rzeczywiście potrafi to robić, chce się nią dzielić.

Poradnik powstał w celu nauki analizy technicznej na rynkach finansowych. Przedstawione w nim metody działają zarówno na kryptowalutach jak i Forexie, kruszcach oraz indeksach. Jest to standardowy zbiór narzędzi mający pomóc w grze na giełdzie.

Stworzyłem ten poradnik, ponieważ chciałbym móc taki przeczytać kiedy zaczynałem swoją przygodę z giełdą. Mam nadzieję, że  koncepty w nim przedstawione są opisane w prosty i zrozumiały sposób. Polecam przeczytać go kilka razy, a schematy zachować i przeglądać każdego dnia. Poradnik przeznaczony jest zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych trejderów. Jeśli nie przedstawiłem w nim danej metody z dziedziny analizy technicznej nie oznacza to, że ona nie działa. Po prostu jej nie stosuję.

Analiza techniczna działa. W przypadku kryptowalut nadzwyczaj efektywnie. Jeżeli twoja się nie sprawdza, oznacza to, że robisz coś źle. Popełniasz błąd. 

Zapraszamy do subskrypcji!

Mamy nadzieję, że czujecie się przekonani do tego, by zostawić nam swojego maila:). Nie czekajcie zatem dłużej. Subskrybujcie newsletter bithub i odbierzcie Kurs Analizy Technicznej Bitcoina i Kryptowalut Alternatywnych w formie PDF!


Zapisz się do newslettera Bithub

Dostęp do Kursu otrzymasz w wiadomości powitalnej


Informacja o prawach autorskich i zakazie rozpowszechniania e-booka

Pamiętajcie, że zapisując się do naszego newslettera, wyrażacie zgodę na przetwarzanie swoich danych zgodnie z zapisami naszej Polityki Prywatności.

Wszelkie treści zamieszczone w Kursie Analizy Technicznej Bitcoina i Kryptowalut Alternatywnych (teksty, zdjęcia, opisy, oferta itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest powielanie treści, ich kopiowanie, udostępnianie, przedruk i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx