Justin Sun (Tron) zje lunch z Warrenem Buffetem wart ponad 4,5 miliona dolarów

1 713
Justin Sun poinformował na Twitterze, że zwyciężył w aukcji dobroczynnej organizowanej przez Wyrocznię z Omaha – Warrena Buffeta. Przedmiotem aukcji był lunch z Buffetem, podczas którego Sun ma nadzieję podjąć ze słynnym inwestorem temat blockchain i kryptowalut.

Podczas lunchu Sun chce nauczyć „guru inwestowania” jak najwięcej na temat kryptowalut i blockchain. Sun zauważył, że inwestorzy często zmieniają swoje opinie, dodając, że „Możliwości inwestycyjne są najlepsze, gdy wielu ludzi nie docenia technologii”.

Buffett znany jest ze swoich negatywnych opinii na temat bitcoina i kryptowalut, posuwając się nawet do stwierdzenia, że ​​bitcoin jest „szczurzą trucizną do kwadratu”.

W odpowiedzi na artykuł Bloomberga o wygranej Sun napisał:

„Nawet jeden z najlepszych inwestorów wszechczasów może czasem przeoczyć nadchodzącą falę”. Sun dodał: „Buffett przyznał, że przepłacił dla wielkiego giganta inwestycyjnego Kraft Heinz Co., nie zdając sobie sprawy z potencjału takich jak Amazon.com Inc., Alphabet czy Apple”.

W odpowiedzi na informację odnośnie wygranej Justina Sun’a Buffet odpowiedział:

„Jestem zachwycony faktem, że Justin wygrał aukcję i nie mogę się doczekać spotkania z nim i jego przyjaciółmi”

Lunch za 4,5 miliona dolarów

Oferta Sun o wartości 4 568 880$ była udziałem w corocznej aukcji organizacji charytatywnej Glide, która pomaga między innymi bezdomnym. Bloomberg zaznacza, że oferta Sun’a jest, jak do tej pory, największą w historii.

Niektóre komentarze na temat ogłoszenia o lunchu Buffet – Sun były pozytywne, ponieważ mówiono o pieniądzach przeznaczonych na cele charytatywne. Pod tweetem znalazło się jednak kilka negatywnych komentarzy, w tym dyskusja na temat wykorzystania organizacji charytatywnej w celu promowania Trona.

Historia cen, które zapłacono dotychczas za lunch z Warrenem Buffetem jest doprawdy imponująca. Zobaczcie sami:

lunch z buffetem

źródło: tutaj

Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Podzielcie się wrażeniami w komentarzach!

Komentarze