Kolejny airdrop! Sprawdź, czy nie ominął Cię zrzut darmowych tokenów

6 838

Wzrostowe momentum na blockchainie Solana trwa, wraca też coś bardzo charakterystycznego dla rynku byka: memecoin / airdrop meta, a więc swoista moda na odpalanie nowych projektów i memecoinów których praktycznie jedyną wartością wewnętrzną jest zaangażowanie i zabawa osób partycypujących. Sprawdź, czy w Twoim portfelu nie znajduje się prezent w postaci darmowych tokenów $CHILI, szczególnie jeśli jesteś kolekcjonerem popularnych kolekcji NFT na Solanie.

Czym jest ten airdrop?

$CHILI to drugi w hierarchii popularności memecoin na Solanie, wzorowany na niezwykle popularnym $BONK. Ten z kolei był jednym z katalizatorów ostatnich wzrostów kapitalizacji blockchainu, która na chwilę pisania tego krótkiego tekstu rośnie o ok. 35%. W sumie Solana rośnie od minimów na poziomie 8 dolarów o 300%!

Uwaga: nie każdy airdrop jest bezpieczny!

Warto zwrócić uwagę, że nie każdy airdrop jest bezpieczny, a należy wchodzić z nimi w interakcję tylko po upewnieniu się, że to znany token i że jest to bezpieczne. $CHILI otrzymał już wsparcie portfela Phantom Wallet oraz innych dApps ekosystemu Solany, możemy więc przyjąć że nic nam nie grozi za wymianę tokenów na inną cyfrową walutę.

$CHILI zachęca członków społeczności Solana to hodlowania tokenów kusząc ich możliwą aprecjacją wartości oraz wykorzystywaniem tokenów w swoim kasynie. Pamiętajmy jednak, że hazard jest uzależniający, a ostatecznie kasyno zawsze wygrywa, a hazardzista zawsze przegrywa. Najlepszym wyborem będzie po prostu sprzedaż otrzymanych tokenów za twardą walutę.

Jak wymienić airdrop na stablecoiny?

$CHILI możecie wymienić na $USDC lub $SOL z poziomu Waszego portfela Phantom który zautomatyzuje za Was cały proces, lub skorzystać bezpośrednio z usług zdecentralizowanych giełd (DEX) jak Raydium czy Orca. Pierwsza opcja jest najbardziej bezpieczna dla początkujących, ponieważ unikamy w ten sposób potencjalnych stron podszywających się pod DEXy.

Może też Cię zainteresować:

Komentarze