Binance Coin uderza ponownie jako utility token w USA

Binance.US już od pierwszych dni handlu uruchamia pary Binance Coin (BNB), zgodnie z definicją monety użytkowej. BNB jest wciąż bardzo atrakcyjny pod względem inwestycyjnym – jest jednym z najlepiej zarabiających tokenów w 2019 roku.

BNB jako utility token

Natywny asset Binance, BNB, znalazł się wśród wachlarza monet dostępnych na Binance.US. Teraz okazuje się, że aktywo będzie jednym z pierwszych, które będzie przedmiotem obrotu w wielu parach. Według CEO Binance, Changpeng Zhao, BNB został zdefiniowany jako „utility token”.

Komentarz CZ dał potwierdzenie tweetowi, w którym wymieniono pary BNB, jako że komentatorzy początkowo podejrzewali fabrykację newsa.

BNB jako utility token w USA | Dlaczego to takie ważne?

Status tokena użytkowego jest bardzo ważny dla traderów z USA. Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd bardzo czujnie obserwuje monety, które można uznać za papiery wartościowe. W przypadku Binance Coin opinia giełdy może nie mieć znaczenia.

BNB ma pewne funkcje, przez które w przeszłości SEC sceptycznie podchodził do ​tokenów. Aktywa zostały wykorzystane do zebrania funduszy na Binance ICO w 2017 r. i są wypłacane jako dywidenda oparta na opłatach tradingowych. Póki co Binance.US decyduje się na uruchomienie kilku par dla BNB.

Potencjalna lista jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę wcześniejsze sceptyczne opinie, według których Binance.US miałby być uruchomiony bez natywnego tokena.

Dobre wyniki historyczne i zwroty

BNB będzie miał, póki co, ograniczone możliwości wymiany. Na razie traderzy z USA nie będą mogli uczestniczyć w regularnej sprzedaży tokenów, co wymaga posiadania salda w tokenach natywnych.

Binance Coin kosztuje aktualnie ~ 23 $, po szybkim wzroście ostatniego dnia. Moneta osiągnęła 39 $ w miesiącach letnich, stając się jednym z niewielu altcoinów, którzy zyskały więcej, niż Bitcoin. Opierając się na działalności Binance, jest to również jeden z najbardziej udanych tokenów ICO, oferujący poważne zyski od od czasu początkowej wyceny z ICO na poziomie 0,5$.

Moneta wykorzystywana jest również w niedawno uruchomionym programie Binance Lending.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy obecność Binance Coin na amerykańskim rynku jeszcze bardziej podniesie wycenę tokena? Zapraszamy do dyskusji.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze