Binance będzie wspierać aktualizację Terra Classic

5 212

Binance ogłasza wsparcie dla nadchodzącej aktualizacji Terra Classic

Aktualizacja nastąpi w epoce 15 029, czyli około 04:50 UTC w sobotę.

W tym okresie wpłaty i wypłaty USTC, LUNC i ANC będą wyłączone.

Terra Luna Classic to publiczny zdecentralizowany protokół blockchain typu open source. Terra classic zasilała UST, algorytmiczną stabilną monetę Terra (TUST), która niestety została zerwana i spadła do czegoś, co wydaje się jej śmiercią, z powodu niestabilnych warunków rynkowych spowodowanych i spotęgowanych przez recesję kryptowalut w 2022 roku. W maju klasyczna Luna uległa awarii, w wyniku w rozwidleniu Terra classic na dwa oddzielne łańcuchy klasycznej prognozy cen Terra Luna i łańcucha Terra.

Klasyczny Terra od tego czasu otrząsnął się ze smrodu śmierci pozostawionego przez coś, co wydaje się być nagłym upadkiem UST, i uruchomił procesy, które popchnęłyby kryptowalutę w kierunku osiągnięcia jej celów, chociaż bez UST. Podczas gdy nowa sieć Terra skupi się na opracowywaniu najbardziej zaawansowanych projektów UX-UI rozpoczętych przez Terra Classic dzięki wsparciu społeczności Luna (Lunatics) i ma nadzieję, że przebije sukces Terra Classic, który w pewnym momencie zajął drugie miejsce – pozycja na liście Definitora z najwyższą monetą według zablokowanej wartości całkowitej (TVL).

Terra classic (LUNC) będzie nadal rozwijać swoją sieć, aby wspierać rozwój zdecentralizowanych aplikacji. Algorytm konsensusu Proof-of-Stake napędza Terra. Algorytm ten opiera się na technologii Tendermint, która pozwala posiadaczom obstawiać swoje aktywa LUNC jako zabezpieczenie, aby mieć szansę na walidację transakcji w sieci Terra i otrzymanie nagród proporcjonalnie do wartości postawionych aktywów.

Natywnym tokenem klasycznej sieci Terra jest LUNC, używany do zarządzania systemem i kopania. Walidatory również zabezpieczają go, aby mieć szansę na udział w procesach walidacji transakcji w sieci.

Terra classic sprawia, że płatności wirtualne są bezproblemowe, tworząc bramki płatności kryptograficznych dla organizacji. Nawiązała współpracę z platformą płatności mobilnych w Korei, aby świadczyć usługi płatnicze na platformach handlu elektronicznego. Partnerstwo nagradza Terra niewielką częścią każdej transakcji jako pokrycie opłat transakcyjnych.

Przeczytaj także : Hossa może trwać przez kilka następnych miesięcy, mówi Jim Cramer

Binance decyduje się na wspieranie LUNC

Binance, największa giełda kryptowalutowa, ogłosiła dzisiaj, że ułatwi aktualizację Terra Classic (LUNC), projektu, który wyrósł z nieistniejącego już ekosystemu Terra. Aktualizacja zaplanowana jest na najbliższą sobotę.

Aktualizacja nastąpi w epoce 15 029, czyli około 04:50 UTC w sobotę, po tym, jak społeczność Terra Classic zagłosowała za wdrożeniem propozycji zarządzania 11242, aby zatrzymać ponowne wybijanie niektórych spalonych tokenów LUNC.

Przyczyny aktualizacji

Binance, które obsługuje ponad połowę działalności handlowej LUNC i co miesiąc dostarcza społeczności Terra Classic pakiety LUNC, szacuje, że aktualizacja zajmie trzy godziny. W tym okresie wpłaty i wypłaty USTC, LUNC i ANC zostaną wyłączone na giełdzie, ale handel będzie kontynuowany jak zwykle.

W odpowiedzi na gwałtowny spadek wskaźnika spalania tokenów LUNC w łańcuchu w ciągu ostatnich czterech tygodni, na początku nowego roku złożono propozycję 11242 z zamiarem powstrzymania ponownego wybijania LUNC z wypalania poprzez zasadniczo obniżenie zachęty do zera. Ponad dwie trzecie węzłów w sieci zatwierdziło plan.

Przed i po każdej epoce 10% tokenów LUNC zostało ponownie wybitych z 0,2% podatku od spalania i dodanych do puli społeczności. Zatwierdzono politykę premii w wysokości 0% dla seniora, kładąc tym samym kres ponownemu wybijaniu LUNC.

Prawie 90% wyborców zaaprobowało drugą część planu, która miała na celu podniesienie cen gazu w sieci o 500% w celu wsparcia społecznościowej puli w celu podniesienia nagród za obstawianie.

Wsparcie klientów

W komunikacie na stronie internetowej Binance czytamy:

  • Binance zajmie się wszystkimi wymaganiami technicznymi dotyczącymi użytkowników posiadających LUNC, USTC i ANC na swoich kontach Binance.
  • Binance dokona przeglądu i dostosuje opłaty za wypłatę dla LUNC, USTC i ANC za pośrednictwem sieci Terra Classic (LUNC) zgodnie z warunkami rynkowymi, tam gdzie będzie to konieczne.
  • Ponownie otworzymy wpłaty i wypłaty dla sieci Terra Classic (LUNC), gdy uznamy, że zaktualizowana sieć jest stabilna i nie będziemy już informować o tym użytkowników w kolejnym ogłoszeniu.

Może Cię zainteresuje :

Komentarze