Aukcja działek metaverse Otherside już w najbliższą sobotę

W sobotę 30 kwietnia o godzinie 12 czasu wschodniego rozpocznie się długo wyczekiwana aukcja działek w Otherside – nowym metaverse związanym z BAYC.

Biorąc pod uwagę, że cena floor NFT z kultowej serii Bored Ape Yacht Club wynosi obecnie 138 ETH (około 405 628 USD), wiele osób ma nadzieję na dobry zarobek na wirtualnej ziemi.

Wirtualne działki Otherside

Już sama zapowiedź Metaverse Otherside od twórców BAYC wywołała duże poruszenie na rynku, szczególnie że wyceniani na ponad 4 miliardy dolarów twórcy projektu w krótkim czasie wyemitowali własny token APE (więcej informacji znajdziesz w artykule: ApeCoin (APE) – token NFT Bored Ape Yacht Club) i przejęli prawa do serii CryptoPunks.

W aukcji wirtualnych działek będą mogły wziąć udział wyłącznie te osoby, które przeszły weryfikację KYC, co wywołało duże niezadowolenie wśród internautów. Dotychczasowe projekty Yuga Labs (między innymi BAYC, Mutant Ape i Kennel Club) nie wymagały od użytkowników podawania danych. Chociaż nie każdy chce przechodzić KYC, to dzięki temu zwykli inwestorzy będą mieli większe szanse na to, że uda im się kupić wirtualną ziemię. W przeciwnym razie duzi gracze mogliby szybko wykupić wszystkie działki w Otherside.

Podczas sobotniej aukcji akceptowane będą wyłącznie oferty składane w APE. Należy jednak pamiętać, że token działa na sieci Ethereum, dlatego warto zadbać o to, aby na portfelu znajdowała się odpowiednia ilość ETH na pokrycie opłat.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w aukcji powinny zachować ostrożność, bo ze względu na duże zainteresowanie projektem w najbliższych dniachna pewno będzie można zaobserwować nasilone działania oszustów. Z tego powodu warto korzystać jedynie z linków i informacji publikowanych na oficjalnym koncie OthersideMeta (@OthersideMeta), które obserwuje już prawie 81 tysięcy osób.

Cena ApeCoin (APE) wciąż rośnie

Wiadomość o zbliżającej się aukcji oraz wymóg składania ofert w ApeCoin, przyczyniły się do ogromnych wzrostów kursu. Tylko w ciągu tygodnia cena APE wzrosła o ponad 50%, a wczoraj miało miejsce kolejne ATH (19,46 USD według CoinGecko).

W chwili pisania artykułu APE kosztuje 17,97 USD.

Może Cię zainteresować:

Komentarze