Avatrade

Bitmarket
fot. Antana/Flickr
Poradniki

Jak założyć portfel i bezpiecznie korzystać z kryptowalut?

Bitcoiny mogą być jedną z najbezpieczniejszych form przechowywania pieniędzy, jeżeli pamięta się o kilku ważnych zasadach. Ci, którzy chcą się dowiedzieć co to zasady i chcieliby wejść głębiej w świat kryptowalut, mogą w najbliższą sobotę skorzystać z Dni otwartych we FlyingAtom.

Podczas spotkań uczestnicy dowiedzą się jak założyć portfel, jak bezpiecznie korzystać z Bitcoin, co wpływa na cenę kryptowaluty i usłyszą wiele ciekawostek na temat Bitcoina.

Dni otwarte odbędą się 28 stycznia na 14 piętrze biurowca Skylight przy ul. Złotej 59 w Warszawie.

Na spotkanie należy wziąć ze sobą urządzenie, na którym można założyć portfel (laptop, tablet, smartfon), oraz mieć we własnym zakresie połączenie z internetem.

Branża bardzo szybko się rozwija, ale zdaję sobie sprawę, że jest to względnie nowe zagadnienie. Ludzie interesują się Bitcoinami, słyszą o rekordowych zyskach i chcą zrozumieć jego działanie, w myśl zasady, żeby nie inwestować w coś, czego się nie rozumie. Takie spotkania polegające na rozmowie ze specjalistami to dobra okazja do nauczenia się czegoś nowego. A po 18 wszyscy idziemy do Hard Rock Cafe na piwo, żeby już w nieco mniej formalnej atmosferze wymienić się spostrzeżeniami na temat Bitcoina

mówi Dawid Muszyński z firmy FlyingAtom, organizatora spotkania.

Wstęp na spotkanie jest wolny i nie trzeba się wcześniej rejestrować. Osoby, które się wybierają, mogą jednak zainteresować się szczegółami organizacyjnymi dostępnymi na stronach:
https://www.facebook.com/events/165609190593390/
https://www.meetup.com/Bitcoin-Investor-Warsaw-Meetup/events/237084886/

Podziel się:
Bitcoin kantor

Blog Prezesa

Ten artukuł ma jeden komentarz

  1. nalewo Reply

    Fajnie. Brakuje takich inicjatyw, żeby dowiedzieć się wszystkiego od podstaw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *