Jak założyć portfel i bezpiecznie korzystać z kryptowalut?

Bitcoiny mogą być jedną z najbezpieczniejszych form przechowywania pieniędzy, jeżeli pamięta się o kilku ważnych zasadach. Ci, którzy chcą się dowiedzieć co to zasady i chcieliby wejść głębiej w świat kryptowalut, mogą w najbliższą sobotę skorzystać z Dni otwartych we FlyingAtom.

Podczas spotkań uczestnicy dowiedzą się jak założyć portfel, jak bezpiecznie korzystać z Bitcoin, co wpływa na cenę kryptowaluty i usłyszą wiele ciekawostek na temat Bitcoina.

Dni otwarte odbędą się 28 stycznia na 14 piętrze biurowca Skylight przy ul. Złotej 59 w Warszawie.

Na spotkanie należy wziąć ze sobą urządzenie, na którym można założyć portfel (laptop, tablet, smartfon), oraz mieć we własnym zakresie połączenie z internetem.

Branża bardzo szybko się rozwija, ale zdaję sobie sprawę, że jest to względnie nowe zagadnienie. Ludzie interesują się Bitcoinami, słyszą o rekordowych zyskach i chcą zrozumieć jego działanie, w myśl zasady, żeby nie inwestować w coś, czego się nie rozumie. Takie spotkania polegające na rozmowie ze specjalistami to dobra okazja do nauczenia się czegoś nowego. A po 18 wszyscy idziemy do Hard Rock Cafe na piwo, żeby już w nieco mniej formalnej atmosferze wymienić się spostrzeżeniami na temat Bitcoina

mówi Dawid Muszyński z firmy FlyingAtom, organizatora spotkania.

Wstęp na spotkanie jest wolny i nie trzeba się wcześniej rejestrować. Osoby, które się wybierają, mogą jednak zainteresować się szczegółami organizacyjnymi dostępnymi na stronach:
https://www.facebook.com/events/165609190593390/
https://www.meetup.com/Bitcoin-Investor-Warsaw-Meetup/events/237084886/

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
nalewo
nalewo
7 lat temu

Fajnie. Brakuje takich inicjatyw, żeby dowiedzieć się wszystkiego od podstaw.

nalewo
nalewo
7 lat temu

Fajnie. Brakuje takich inicjatyw, żeby dowiedzieć się wszystkiego od podstaw.

3
0
Dodaj komentarzx