Brandt: 50% szans, że cena bitcoina osiągnie milion dolarów

Doświadczony trader, który pracuje na rynku towarowym od prawie pięćdziesięciu lat, Peter Brandt, uważa, że ​​istnieje 50% szans zarówno na to, że bitcoin może wzrosnąć do oszałamiającego poziomu 1 miliona dolarów, jak i spaść do zera.

Brandt trzyma bitcoina

Legendarny trader, który w wystąpieniach publicznych nie ukrywa zainteresowania bitcoinem ujawnił na Twitterze swój pogląd na temat przyszłości kryptowaluty oraz wyjawił wymiar własnych zasobów w BTC.

Brandt powiedział, że bynajmniej nie jest bitcoinowym maksymalistą. Bitcoin jest jednak jego największym pojedynczym stackiem w portfelu inwestycyjnym. Uważa, że ​​BTC jest zwykłym aktywem do handlu, tak samo jak wszystkie inne. Twierdzi jednak, że nigdy wcześniej nie widział bardziej ekscytującego rynku z podobną narracją.

Dla zainteresowanych:

Bitcoin za 1 milion dolarów lub spadek do zera – pięćdziesiąt procent szans na jedno i drugie

Peter Brandt przewiduje, że bitcoin może zarówno osiągnąć 1 milion dolarów, jak również spaść do zera. Według niego, na realizację obydwu z tych scenariuszy, istnieje równo po 50% szans:

„Myślę, że istnieje 50% szans, że spadnie do 1 mln USD i 50% szans, że spadnie do zera”

John McAfee przerywa milczenie

Dyrektor generalny amerykańskiej giełdy Kraken, Jesse Powell, również mówił niedawno o tym, że bitcoin może osiągnąć wycenę na poziomie 1 miliona USD. Stwierdził, że byłoby to „bardzo uzasadnione”.

Około cztery lata temu podobną prognozę po raz pierwszy przedstawił John McAfee, pionier oprogramowania antywirusowego i entuzjasta kryptowalut. Obiecał, że jeśli flagowe kryptowaluty nie osiągną 1 miliona dolarów do 31 grudnia 2020 r., skonsumuje własną męskość na żywo na antenie amerykańskiej telewizji.

Jednak na początku 2020 roku „kryptowalutowy baron” zmienił nagle swoje podejście nie tylko do ceny kryptowaluty, ale także do samego BTC, nazywając go technologią z epoki kamienia łupanego.

W tej chwili oczekuje na proces i ekstradycję do USA w hiszpańskim więzieniu. Ciążące na nim zarzuty obejmują unikanie płacenia podatków w ciągu ostatnich ośmiu lat.

Niedawno został również oskarżony o oszustwa związane z papierami wartościowymi, pranie pieniędzy i oszustwa bankowe. W opublikowanym w sobotę tweecie stwierdził, że zarzuty SEC wobec niego są „przesadzone”:

Mini – wehikuł czasu, czyli „może Cię zainteresować”:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze