Liczy się tylko #bitcoin. Będziesz zły, że zrozumienie tego zajęło Ci tak dużo czasu

Chociaż można się z tym nie zgodzić, to co dzieje się na Twitterze wpływa na sposób postrzegania rynku i podejmowanie określonych decyzji inwestycyjnych. Pomimo ostrzeżeń guru, takich jak Al Brooks, który mówi, by nie słuchać telewizyjnych doradców, inwestorzy zdają się znajdować w Twitterze taki właśnie obraz współczesnej platformy komentowania rynku kryptowalut. Nie będzie nadużyciem jeśli powiem, że jest to rynek ogromny! Dużą rolę na tym rynku odgrywają bitcoinowi maksymaliści, dla których #bitcoin jest jedyną słuszną drogą i jedynym słusznym wyborem dla skupienia uwagi. Co sądzicie na ten temat?

Bitcoinowi maksymaliści

Mówi się, że to rynek niedźwiedzia rodzi bitcoinowych maksymalistów. Ci zaś to wyznawcy Bitcoina, którzy nie wierzą w alternatywne zastosowanie jakiejkolwiek innej kryptowaluty, takiej jak Ethereum, Litecoin itp. Innymi słowy, w kryptowalutowej przestrzeni nie istnieje dla nich nic poza królem kryptowalut.

Trudno ocenić, czy to podejście słuszne czy też nie, lecz na pewno nie bezpodstawne. Przyjrzyjmy się sylwetkom kilku bitcoinowych maksymalistów, których tweety odbijają się i odbijały szerokim echem po całym Internecie.

Saifedean Ammous

To profesor ekonomii, który napisał książkę The Bitcoin Standard. Saifedean wykonał godną pochwały pracę, przedstawiając historię systemu monetarnego i zestawiając z tym bitcoina. Z jego Tweetów można dowiedzieć się naprawdę sporo ciekawych rzeczy.

Tone Vays

Tone Vays jest jednym z najwcześniejszych maksymalistów Bitcoin w przestrzeni kryptowalut. Jest byłym weteranem z Wall Street (pracował tam 10 lat). Teraz aktywnie udziela się na Twitterze w dziedzinie ekonomii, finansów, blocjchain i bitcoina.

Trace Mayer

Trace Mayer – ewangelista Bitcoin, który zaczął uświadamiać ludzi odnośnie BTC, gdy ten kosztował mniej niż jednego dolara. Jego tweety są bardzo wnikliwe i pouczające zarazem. Oto przykłady:

https://twitter.com/TraceMayer/status/1080847387806044161

Jimmy Song

Kolejny maksymalista Bitcoin, który darzy bitcoina dużym sentymentem i uważa, że nie potrzebujemy żadnych innych monet. Jimmy jest jednym z czołowych edukatorów, programistów i przedsiębiorców w tej dziedzinie.

Dennis Parker

Dennis Parker to kolejny wyznawca Bitcoin, który określa swoją osobę jako „Permabull Maximalist Bitcoin. Permabull to ktoś, kto jest zawsze optymistycznie nastawiony do przyszłego kierunku rynków i gospodarki. W tym przypadku Dennis jest pewien, że Bitcoin „szturcha” świat walut fiducjarnych.

Murad Mahmudov

Murad Mahmudov to nie tylko bitcoinowy maksymalista. Jest także analitykiem kryptowalut i traderem, który ewoluował w kierunku myślenia „Bitcoin, a nie Blockchain”. Bardzo często wrzuca nie tylko teksty, ale również tweety okraszone interesującymi wykresami i infografikami.

Francis Pouliot

Francis Pouliot jest dobrze znanym probitcoinowcem i maksymalistą kryptosfery. Jest także CEO i współzałożycielem Bull Bitcoin – kanadyjskiej firmy Bitcoin, która wciąż wyraża swoje aktualne poglądy na Crypto Twitterze:

Słowem podsumowania i zachęty do dalszych poszukiwań

Jeśli świat maksymalistycznego podejścia do Bitcoina jest Ci obcy, rozpocznij swoje poszukiwania. Jest to ciekawe podejście, choć nie wszyscy musimy się z tym zgadzać i to popierać.

Jedno wydaje się być pewne na 100%. W dobie rewolucji, której jesteśmy świadkami, Bitcoin może rzeczywiście stać się jednym z przysłowiowych „zwycięzców”.

Tweety bitcoinowych maksymalistów są, bądź co bądź ciekawym punktem wyjścia do rozpoczęcia przygody z Bitcoinem i zrozumienia wpływu, jaki jego technologia wywiera na cały świat.

A Ty? Kogo śledzisz na Twitterze i dlaczego? Dorzuć swoje „trzy grosze” do naszej dyskusji.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx