Pięć tokenów Ethereum o największej dynamice w zakresie aktywności adresów

Na adresach których tokenów Ethereum jest aktualnie najsilniejszy wymiar ruchu? Odpowiedzi na to pytanie dostarczają dane firmy analitycznej Santiment.

Santiment odfiltrował wszelkie monety o niskim wolumenie i objął analizą tylko 200 najlepszych aktywów na CoinMarketCap. Wyniki badania zostały opublikowane dnia 23 lipca i odzwierciedlają stan rynku na ten właśnie dzień. Z uwagi na powtarzające się w kilku przypadkach wzorce, jest to raport godny przeanalizowania i samodzielnego wyciągnięcia wniosków.

Small Love Potion (SLP)

Pierwszy token na liście Santiment to Small Love Potion (SLP). Tokeny SLP są zdobywane przez użytkowników, którzy grają w Axie Infinity – grę opartą na blockchain – i mogą być używane do generowania lub hodowania nowych cyfrowych zwierzątek zwanych „Axie”. Według Santiment, aktywność adresowa SLP może być silnym sygnałem wzrostów, biorąc pod uwagę jej dywergencję względem price action.

„Gwałtowny wzrost aktywności adresów SLP jest bardzo imponujący. Jego bezwzględna wartość jest przytłaczająca! [32 000] Adresy Ethereum wchodzące w interakcję z tym tokenem codziennie. Stworzenie [najsilniejszej] byczej dywergencji z ceną spadającą o 10% w ostatnim dniu.”

small love potion
źródło: Santiment

Status (SNT)

Następny na liście Santiment jest Status (SNT), który jest zarówno mobilnym jak i stacjonarnym systemem operacyjnym ze zdecentralizowaną przeglądarką z systemem przesyłania wiadomości. SNT umożliwia użytkownikom dostęp do zdecentralizowanych aplikacji opartych na Ethereum (DApp).

„Liczba aktywnych adresów rośnie wraz z ceną. To dobry znak. Nie ma tu nic niepokojącego.”

snt
źródło: Santiment

Nexo

Trzecia na liście Santiment jest platforma pożyczkowa Nexo. Analitycy Santiment twierdzą, że chociaż aktywność adresowa Nexo pozostaje silna, niedawny spadek może prawdopodobnie wskazywać, że osiągnęła ona (jak na razie) swój lokalny szczyt.

„Z jednej strony widzimy ładną, byczą dywergencję między rosnącą aktywnością adresową a relatywną stagnacją ceny. Z drugiej strony aktywne adresy mogą przełamać trend wzrostowy i zacząć spadać właśnie z tego poziomu”.

nexo
źródło: Santiment

Sandbox (SAND)

Kolejnym aktywem analizowanym przez Santiment jest The Sandbox (SAND), wirtualny świat, w którym użytkownicy mogą wybijać, kupować i sprzedawać wirtualne doświadczenia, takie jak gry, dzieła sztuki lub wydarzenia.

„Co tu widzimy? Pewien wzór. 1) Zwracaj uwagę na skoki aktywności raz na kilka dni. 2) Szczyty ceny tuż przed nimi. Jeśli historia się powtarza, obecny wzrost jest oznaką trwającej korekty ceny”.

sandbox
źródło: Santiment

Decentraland (MANA)

Ostatnią pozycję na liście tokenów o najsilniejszej aktywności adresowej jest Decentraland (MANA). Decentraland to blockchain oparty na Ethereum, którego użytkownicy mogą tworzyć, kupować lub zarabiać na aplikacjach wirtualnej rzeczywistości. Eksperci Santiment twierdzą, że aktywność adresowa MANA wydaje się na razie osiągać szczyt, co może być wstępem do korekty.

„Skok adresów Wygląda na to, jakby ostatni skok aktywności adresów dobiegał końca. Być może – zgodnie z jego historycznymi wzorcami – wygląda jak szczyt. Cena może być w niebezpieczeństwie.”

decentraland
źródło: Santiment

Może Cię zainteresować:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze