Nowe ATH ethereum. Kto następny? (4 gorące predykcje)

19 186

Smart Contracter zaprezentował 4 gorące predykcje cenowe. Które coiny mają apetyt na kolejne rekordy?

Ethereum odnotowało dziś rano rekord wyceny na poziomie 4762,30 USD. Do wyznaczenia nowego ATH wydaje się być gotowy również bitcoin, którego kurs względem USD utrzymuje się w chwili przygotowywania niniejszej publikacji na poziomie 66 090, co jest równoznaczne z 7,9% wzrostu w ciągu ostatnich 7 dni.

kurs ethereum
źródło: link

W raz z początkiem nowego tygodnia, zaostrzyły się apetyty inwestorów na nowe rekordy ceny aktywów cyfrowych. Oliwy do ognia dolał wczoraj na Twitterze dyrektor generalny Digital Currency Group, Barry Silbert:

Kto następny?

Ceniony analityk kryptowalut twierdzi, że na horyzoncie są epickie rajdy dla Binance Coin (BNB), Avalanche (AVAX) i dwóch innych aktywów cyfrowych. Prognozy zostały opublikowane 4 listopada. Zobaczmy, co zmieniło się od tamtej chwili:

Binance Coin

Smart Contracter wierzy, że token użytkowy giełdy Binance, znajduje się w środku trendu wzrostowego, który może pchnąć cenę nawet do 1200 USD.

„Powiedz mi, że BNB nie wygląda, jakby miało wystrzelić wprost do stratosfery”:

binance coin
źródło: link

Jeśli BNB zastosuje się do powyższego scenariusza, oznaczałoby to wzrost o ponad 85% w stosunku do obecnej ceny 648 USD.

Avalanche

Kolejną monetą na radarze tradera jest konkurent Ethereum, Avalanche. Smart Contracter stwierdził, że AVAX szykuje się do silnego rajdu w kierunku nowego, rekordowo wysokiego terytorium powyżej 120 USD.

„AVAX niedługo zaliczy niebawem ATH”:

avax
źródło: link

Cena AVAX osiągnęła dziś ATH na poziomie 94,82 USD.

Curve

Następny w kolejce jest Curve (CRV), token zarządzania zdecentralizowanej giełdy Curve Finance skoncentrowanej na stablecoinach. Smart Contracter napisał, że cena ​​CRV wyznaczyła już lokalne dno i jest gotowa wspiąć się powyżej 7,00 USD.

curve cena
źródło: link

W chwili przygotowywania niniejszej publikacji kurs CRV utrzymuje się na wysokości 4,45 USD.

Polis

Ostatnią monetą na liście traderów jest governance token metaverse’u Star Atlas (POLIS). Smart Contracter właśnie teraz przewiduje ogromny wzrost ceny POLIS do ponad 20 USD. Token wyeliminował opór, który przez ponad dwa miesiące utrzymywał aktywo w niedźwiedzich łapach.

„POLIS… wreszcie szykuje się do rajdu. Ucichł szum związany z wprowadzeniem go na rynek. Mamy tę narrację wokół NFT / metaverse oraz wyraźne przełamanie linii trendu w zakresie wolumenu”:

polis star atlas
źródło: link

W poniedziałek rano cena POLIS wynosiła 9,5 USD za token; 16% wzrost w ciągu ostatnich 7 dni.

Jak sprawy potoczą się dalej? Czy Barry Silbert ma rację? Życzymy Wam i sobie dobrego listopada w krypto!

Może Cię zainteresować:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Komentarze