Solana dofinansowana kwotą 100 mln USD. Może być grubo!

5 funduszy wesprze ekosystem Solana kwotą 100 milionów dolarów. W inwestycji partycypują: Huobi, Gate Labs, MATH Wallet, NGC Ventures, HashKey i Solana Foundation.

Solana Foundation ogłosiła, że nawiązała współpracę z giełdami Huobi i Gate Labs, a także funduszami inwestycyjnymi NGC Ventures i HashKey Group, a także MATH, aby uruchomić pięć strategicznych funduszy inwestycyjnych, w celu przyspieszenia rozwoju kluczowych projektów w regionie Chin i zapewnić ciągłe wsparcie przedsiębiorstwom bazującym na Solanie.

Wprowadzając łącznie 100 milionów dolarów nowego kapitału do ekosystemu Solana, gotowe do wprowadzenia na rynek projekty wyłonione z hakatonu Solana Season będą mogły uzyskać dostęp do dedykowanych inwestycji i zasobów w celu skalowania swoich społeczności i przyspieszenia adopcji.

„Solana jest zaangażowana w długoterminowy rozwój każdego projektu i każdego dewelopera, który zdecyduje się budować na Solanie. Cieszymy się, że możemy liczyć na wsparcie naszych nowych partnerów strategicznych, Huobi, Gate Labs, NGC Ventures, HashKey i MATH Global Foundation, ponieważ nadal budujemy odporny na cenzurę i zorientowany na społeczność ekosystem” – powiedział Anatoly Yakovenko, prezes Solana Foundation.

Huobi

Fundusz Huobi będzie koncentrował się na projektach związanych z tworzeniem produktów związanych z infrastrukturą, w szczególności tych, które tworzą oprogramowanie pośredniczące i infrastrukturę DeFi. Huobi wnosi do projektu prawie dziesięcioletnie doświadczenie i ma na celu zapewnić strategiczne wytyczne dotyczące spostrzeżeń rynkowych, finansowania, projektowania określonych mechanizmów i wsparcia marketingowego dla projektów poinwestycyjnych.

„Huobi od dawna koncentruje się na innowacyjnej infrastrukturze blockchain. Solana wprowadza teraz rewolucyjne zmiany w ramach hardware w celu zwiększenia wydajności, co jest zarówno rzadkie, jak i cenne. Wierzymy, że pracując w ekosystemie Solana, możemy pomóc w rozwoju nowej generacji postępowych i awangardowych projektów blockchain. Projekty te mają na celu osiągnięcie tego, czego inne sieci publiczne nie są w stanie wspierać ani realizować” – Unica Yin, dyrektor Huobi Investment Team i Huobi Defi Labs

Gate Labs

Dzięki funduszowi Gate Labs, projekty oparte na Solanie uzyskają dostęp do możliwości rozwoju na nowych rynkach, a dokładniej w regionie Azji i Pacyfiku. Jako inwestycyjne ramię giełdy Gate.io, Gate Labs pomoże projektom ekosystemu Solana uzyskać ekspozycję na globalną atencję i wspierać długoterminowe kształtowanie świadomości marki.

„Założona w styczniu tego roku firma Gate Labs została powołana z misją zapewnienia przedsiębiorcom z sektora blockchain możliwości rozwoju i usług, których potrzebują. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Solana Foundation, aby wspierać utalentowanych przedsiębiorców i wyjątkowe projekty, które wprowadzają innowacje dzięki technologii blockchain” – Lin Han z Gate Labs

NGC Ventures i HashKey Group

Kolejne fundusze wsparcia Solana zostały powołane przez NGC Ventures i HashKey Group. NGC Ventures skoncentruje się na oferowaniu mentoringu, ponieważ w przeszłości kładli nacisk na rozwój, zatrudnianie oraz zarządzanie finansami i finansami.

„Jedną z głównych mocnych stron Azji jest wyjątkowa społeczność blockchain, która rozwinęła się w ciągu ostatnich pięciu lat. Jako kluczowy członek społeczności blockchain APAC, HashKey ma wyjątkową pozycję do wspierania rozwoju projektów blockchain w regionie dzięki rozległej wiedzy naszego zespołu kierowniczego i rozległej sieci. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Fundacją Solana” – Ryan Chen z HashKey

Wykorzystując swoje doświadczenie zdobyte podczas inwestowania w wiele udanych projektów, w tym Theta, Chainlink, Algorand, Solana, Polkadot i Filecoin, NGC Ventures wniesie nieocenione relacje do projektów w ekosystemie Solana. HashKey, cyfrowa technologia zarządzania aktywami, ma na celu zapewnienie dodatkowych zasobów i wskazówek dla projektów, które chcą uzyskać dostęp do rynków instytucjonalnych i detalicznych.

„NGC Ventures jest podekscytowane faktem, że jest aktywnym inwestorem w ekosystemie Solana. Z niecierpliwością czekamy na możliwość inwestowania w projekty z innowacyjnymi przypadkami użycia, które rozwiązują problemy” – Roger Lim, partner założyciel w NGC

MATH

Ostatni fundusz, utworzony przez MATH Global Foundation, singapurski zespół odpowiedzialny za rozwój MathWallet, będzie koncentrował się na globalnych inwestycjach i rozwiązaniach interoperacyjnych z ponad 66 publicznymi sieciami w ekosystemie Solana. Po udanej integracji z Solaną z aplikacją portfela, inwestycja MATH zapewni zasoby techniczne ukierunkowane na wspieranie nowych społeczności, które chcą uzyskać dostęp do szybko rozwijającej się infrastruktury,

„Imponujący wzrost ekosystemu Solana w ciągu ostatnich kilku miesięcy nadał całej zdecentralizowanej gospodarce olbrzymią dynamikę. Jesteśmy zdecydowani nadal wspierać rozwój i innowacje ekosystemu Solana i nie możemy się doczekać, aby inwestować w najlepszych i najzdolniejszych budowniczych na całym świecie za pośrednictwem tego nowego funduszu ” – Frank Fu, dyrektor generalny Math Global Foundation

Może Cię zainteresować:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze