6 altcoinów, które mogą zaliczyć 10x wzrosty jeszcze w tym roku

Lark Davis wskazuje sześć aktywów cyfrowych, które mogą jego zdaniem wzrosnąć dziesięciokrotnie (lub nawet wyżej) do końca roku.

Injective Protocol (INJ)

Davis rozpoczyna swoją listę od zdecentralizowanego protokołu giełdowego warstwy drugiej Injective Protocol (INJ). Influencer twierdzi, że token projektu jest obecnie dyskontowany, podczas gdy jego zespół deweloperski przygotowuje się do premiery mainnetu

Przyglądam się tej monecie, ponieważ jest aktualnie trochę przeceniona. Cena spadła o około jedną trzecią w stosunku do rekordowego poziomu. Interesuje mnie to również dlatego, że protokół będzie wkrótce dostępny w ich sieci głównej.”

„… I znowu ta kapitalizacja rynkowa… to tylko 400 milionów dolarów. Może z tego być z łatwością 10-krotnie więcej. Po uruchomieniu sieci głównej, zaczniemy dostrzegać realne zapotrzebowanie na token, zaczynamy widzieć przychodzących prawdziwych użytkowników. To będzie duża sprawa.”

QuickSwap (QUICK)

Jako drugi zasób cyfrowy z szansami na wzrosty, YouTuber wskazuje zdecentralizowaną giełdę QuickSwap (QUICK). Twierdzi, że QuickSwap, który istnieje w sieci Polygon, jest obecnie bardzo nieoceniany.

„Myślę, że jest to obecnie niedowartościowana kryptowaluta, jako że sama sieć Polygon notuje wokół siebie niemały szał”.

W związku z powyższym – dla zainteresowanych:

Linear Finance (LINA)

Trzecie miejsce na liście aktywów cyfrowych Davisa zajmuje platforma Linear Finance (LINA). Ten token jest – zdaniem Davisa – możliwy teraz do kupienia w bardzo okazyjnej cenie.

„Cena [Linear Finance] w rzeczywistości spadła o około 77% w stosunku do swojego rekordowego poziomu, co jest dość dramatycznym spadkiem ceny czegoś, co dostarcza technologię, ma użytkowników, tak naprawdę wie, jak przetrwać, budować i robić określone rzeczy. Obecnie jest to irracjonalnie wyprzedany zasób”.

„Myślę, że zostało tu jeszcze dużo miejsca na rozwój, biorąc pod uwagę, że te duże protokoły, takie jak Synthetix (SNX), mają 20-krotnie większą kapitalizację rynkową niż to, co obecnie robi Linear Finance”.

Bancor Network (BNT)

Analityk i trader kryptowalut twierdzi, że kolejnym zasobem cyfrowym o dużym potencjale wzrostu jest zdecentralizowana giełda Bancor Network (BNT). Według Davisa, Bancor jest atrakcyjną inwestycją, ponieważ wyróżnia się znacząco w przestrzeni DeFi.

„Produkt, który dostarczyli, jest naprawdę fajny. Więc to, co udało im się rozwiązać, to nietrwałe problemy ze stratą. Pozwalają więc na jednostronne zapewnienie płynności bez nietrwałych strat.”

„Jestem w stanie wyobrazić sobie jak Bancor ponownie, potencjalnie, wykonałby 10-krotny ruch w górę, jeśli tylko rynek pozostanie ogólnie zwyżkowy przez resztę roku”.

EpiK Protocol (EPK)

Piąte miejsce na liście aktywów cyfrowych, które prawdopodobnie wzrosną nawet dziesięciokrotnie zajmuje platforma tokenów niewymienialnych (NFT) o nazwie EpiK Protocol (EPK). Davis argumentuje, że protokół EpiK, który jest w przededniu uruchomienia sprzedaży swoich tokenów, ma „bardzo duży potencjał” ze względu na niszowy rynek, na który jest skierowany – gry.

Ciekawe w EpiK jest to, że tak naprawdę nie ma żadnych bezpośrednich konkurentów w przestrzeni kryptowalutowej odnośnie tego, co próbują zrobić. Docierają specjalnie do rynku gier, współpracując z tymi ogromnymi markami. Docierają tutaj do bazy użytkowników składającej się ze stu milionów potencjalnych użytkowników i graczy”.

Mercurial Finance (MER)

YouTuber zamyka swoją listę o platformę DeFi opartą o blockchain Solana – Mercurial Finance (MER), która jest w trakcie sprzedaży tokenów.

„Tak więc, jeśli chcesz uzyskać ekspozycję na nowicjusza w ekosystemie Solana, zdecydowanie warto sprawdzić Mercurial Finance”.

Może Cię zainteresować:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze