Top 50 traderów kryptowalut, których warto śledzić na Twitterze

Twitter to środowisko, w którym sympatycy kryptowalut zadomowili się nader dobrze. Dużą aktywność wykazują też wszelkiej maści firmy analityczne, influencerzy, analitycy i traderzy, którzy z ochotą przedstawiają followersom swoje kreski i zagrania. Tym dwóm ostatnim grupom poświęcam ten wpis. Zobacz top 50 traderów kryptowalut, których nie może zabraknąć w Twoim twitterowym feedzie!

Lista, rzecz jasna, jest z pewnością niepełna i stanowi subiektywny wybór w oparciu o pewne kluczowe wskaźniki, które poznasz za moment. Oprócz własnego doświadczenia, do zestawienia włączyłem wiele kont wcześniej mniej mi znanych, starając się, aby finalny obraz zestawienia stał się jak najbardziej pełny.

To nie jest ranking. Każde z przedstawionych tutaj kont charakteryzuje się interesującym zestawem czynników, które zadecydowały o włączeniu go do listy. Bardzo prawdopodobne, że nie znajdziesz tutaj wielu z tych, których sam cenisz i śledzisz na co dzień. Jeżeli taka sytuacja będzie miała miejsce, nie wahaj się dać mi o tym znać w komentarzach pod artykułem.

Oto lista wspomnianych czynników, które zadecydowały o włączeniu danych kont do zestawienia:

  • Najbardziej udane transakcje
  • Różnorodność monet będących przedmiotem analizy i obrotu
  • Długoterminowe lub krótkoterminowe podejście do handlu kryptowalutami
  • Częstotliwość publikacji tweetów przydatnych dla użytkowników
  • Liczba obserwujących i wskaźniki zaangażowania
  • Wskaźnik odpowiedzi skierowanych do obserwatorów

Jeżeli chcesz być na bieżąco odnośnie interesujących zagrań na rynkach kryptowalut, zdecydowanie warto śledzić wszystkie poniższe konta. Co istotne, większość z tych ludzi ma swoje kanały na YouTube lub blogi oraz daje możliwość zapisania się na newslettery, co jeszcze bardziej podbija ich atrakcyjność.

Top 50 traderów kryptowalut, których warto śledzić na Twitterze

1. @scottmelker

Strona internetowa: https://www.thewolfofallstreets.io/

Scott Melker (znany również jako Wolf Of All Streets) odniósł w ostatnich latach wielki sukces w obrocie niewielką liczbą kryptowalut. Trader z Texas West Capital, Melker został uznany za influencera roku w Ameryce Północnej przez Binance w 2020 roku.

2. @100trillionUSD

Strona internetowa: https://100trillionusd.github.io/

PlanB zastosował do bitcoina metodologię stock-to-flow (S2F). Podejście to sprawdza się w przypadku różnych towarów i opiera się na wykorzystaniu stosunku rzadkości aktywa do oszacowania wartości. Z punktu widzenia tradingu, PlanB @ 100trillionUSD jest inwestorem z Holandii i zdecydowanie warto go obserwować.

3. @rektcapital

Strona internetowa: https://rektcapital.substack.com/

Świetny follow dla osób nowych w kryptowalutach i dla tych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności traderskie. Rekt Capital oferuje szczegółową analizę kryptowalut i kursy, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać okazje, które rysują rynki. Dzięki researchowi wielu różnych monet i samouczkom, jak dokładnie odczytywać wykresy handlowe, jest to świetne konto dla każdego, kto chce dowiedzieć się o tradingu na kryptowalutach nieco więcej.

4. @nebraskangooner

Strona internetowa: Współwłaściciel https://www.elevate-trading.com/

NebraskaGooner to doświadczony trader, który oferuje świetne porady dotyczące handlu niewielką gamą kryptowalut. Jest także współwłaścicielem Elevate Trading – platformy internetowej, która pomaga ludziom dowiedzieć się więcej o handlu aktywami cyfrowymi, forex i akcjami. Jak sugeruje jego pseudonim na Twitterze, NebraskaGooner jest również zagorzałym fanem Arsenalu.

5. @KoroushAK

Biuletyn: https://koroushak.substack.com/

Koroush AK jest jedną z najlepszych osób, jeśli chodzi o wyjaśnianie złożonych informacji dla początkujących. Dzięki szerokiej gamie bezpłatnych kursów dotyczących kryptowalut i handlu w szerszym zakresie, a także regularnym artykułom analitycznym obejmującym setki monet, follow tego konta to must have każdego tradera kryptowalut.

6. @MacroCRG

MacroCRG jest bardzo aktywny i codziennie publikuje setki aktualizacji wykresów dotyczących rynków kryptowalut. Śledzenie tego konta umożliwia szybkie i aktualne informacje o wielu monetach, dzięki czemu zawsze jesteś na bieżąco.

7. @TheCryptoDog

Artykuły: https://medium.com/@thecryptodog

TheCryptoDog nieraz udowodnił, że jest wnikliwym czytelnikiem rynków Bitcoin. To konto mniej koncentruje się na altcoinach, ale jest doskonałym miejscem dla każdego, kto szuka informacji o głównych kryptowalutach, takich jak Bitcoin, Ethereum i Litecoin.

8. @Rager

Biuletyn: https://blockroots.substack.com/

Strona internetowa: https://www.blockroots.com/

Josh Rager na bieżąco informuje obserwujących o wszystkich najważniejszych ruchach na rynku bitcoina, a także udostępnia wiele trafnych wskazówek i analiz. Jest także współzałożycielem blocroots.com, gdzie użytkownicy mogą brać udział w kursach, aby dowiedzieć się więcej o handlu kryptowalutami.

9. @BTC_JackSparrow

Kanał YouTube: https://www.youtube.com/c/BitcoinJack

BTC_JackSparrow jest analitykiem rynku, który jest najbardziej znany ze swoich regularnych prognoz i analiz cen BTC. Konto zdecydowanie warte uwagi dla każdego, kto zajmuje się tradingiem najpopularniejszą kryptowalutą na świecie.

10. @im_goomba

Discord: https://launchpass.com/goomba-s-crypto-shack/paid-member-monthly

Jedna z nowszych twarzy w przestrzeni kryptowalut Twittera, im_goomba zapewnia obserwującym szeroką gamę wykresów i informacji o różnych altcoinach. To konto jest również jednym z najlepszych do obserwowania, jeśli chodzi o nadążanie za rosnącym wpływem przestrzeni zdecentralizowanych finansów (DeFi).

11. @crypto_birb

Strona internetowa: https://www.thebirbnest.com/

Dzięki regularnym aktualizacjom szerokiej gamy monet i wykresów cen oraz narzędziu wskaźnika handlu dostępnemu do zakupu na ich stronie internetowej, crypto_birb jest świetnym kontem do naśladowania dla mieszanki analizy technicznej i memów opartych o kryptowaluty.

12. @crypto_blkbeard

Podążanie za crypto_blkbeard jest świetne dla każdego, kto lubi bardziej r/WallStreetBets’owe podejście do inwestowania w bitcoin i inne kryptowaluty.

13. @VentureCoinist

Strona internetowa i podcast: https://www.venturecoinist.com/

Długoterminowy, pro wzrostowy inwestor kryptowalutowy Luke Martin informuje swoich obserwujących o najnowszych wiadomościach dotyczących bitcoin, ethereum i wielu innych kryptowalut i protokołów DeFi. Ponadto możesz posłuchać jego podcastu o kryptowalutach, aby być na bieżąco.

14. @Pentosh1

Wiarygodne konto z wiadomościami o głównych kryptowalutach, dobrze znanych altach, takich jak Dogecoin i tokenach DeFi.

15. @devchart

Strona internetowa: https://chartalerts.io/

Dzięki regularnym treściom obejmującym ogromną różnorodność monet oraz zamiłowaniu do sygnałów i zautomatyzowanego handlu, Devchart jest dobrze znanym i wartym śledzenia kontem w przestrzeni crypto-Twittera.

16. @PeterLBrandt

Blog: https://www.peterlbrandt.com/

Peter Brandt jest jak ojciec w społeczności kryptowalut, jako trader kontraktów terminowych o ugruntowanej pozycji, który pracuje w finansach od lat 70. Można na nim polegać, jeśli chodzi o bardziej instytucjonalną perspektywę rynków kryptowalut.

17. @IncomeSharks

Strona internetowa: https://vip.incomesharks.com/

Income Sharks to świetne miejsce dla osób szukających analiz cen i wykresów dla wielu różnych altcoinów. Możesz również zarejestrować się w pakiecie VIP, który obejmuje dostęp do Discord i Telegram.

18. @imBagsy

Skupiając się głównie na mniejszych altcoinach, konto Bagy jest warte obserwowania dla osób poszukujących kolejnego, nowego aktywa, które być może zaoferuje ogromne zwroty z inwestycji.

19. @inmortalcrypto

Dobre do obserwowania pod kątem nowych wiadomości i analiz cen monet o dużej kapitalizacji, takich jak bitcoin i ether.

20. @moonshilla

W morzu kryptowalutowych memów często znajdziesz na tym koncie najświeższe informacje o mniej omawianych altcoinach. Bywają to zwykle bardziej ryzykowne wskazówki, ale mogą przynieść wielką korzyść.

21. @iamjosephyoung

Biuletyn: https://alphaalarm.substack.com/

Regularne aktualizacje cen i prognozy dla głównych kryptowalut. Zdecydowanie bardziej dogłąbne analizy niż na wielu innych kontach.

22. @PeterMcCormack

Strona internetowa i podcast: https://www.whatbitcoindid.com/

Zapewnia regularny wgląd w rynek BTC i estymacje odnośnie przyszłych ruchów cen. Szkoda, że niewiele uwagi poświęca innym kryptowalutom.

23. @CryptoCred

Artykuły: https://medium.com/@cryptocreddy

Zapewnia przydatne informacje na temat rynków kryptowalut i handlu w szerszym zakresie.

24. @thecryptomonk

Blog: https://www.thecryptomonk.com/

TheCryptoMonk publikuje przydatne aktualizacje i narzędzia edukacyjne do nauki tradingu na rynku BTC – ogólnie kryptowalutą, jak i innymi towarami, takimi jak złoto i srebro.

25. @ThinkingUSD

To odnoszący coraz większe sukcesy trader kryptowalut, który publikuje o bitcoinie i znanych altcoinach.

26. @LomahCrypto

Kanał YouTube: https://www.youtube.com/c/TheFlashCrash

Konto LomahCrypto na Twitterze i kanał YouTube (TheFlashCrash) to świetne miejsca, w których można dowiedzieć się o tradingu największymi kryptowalutami, takimi jak ethereum i bitcoin.

27. @TrueCrypto28

Kanał YouTube: https://www.youtube.com/c/TrueCrypto

Wybitny trader kryptowalut, którego kanał YouTube zapewnia doskonały wgląd w różne techniki i narzędzia traderskie.

28. @BitcoinBirch

Strona internetowa: https://stackedinvest.com/

Regularnie publikuje posty o kryptowalutach, którymi często się obraca, i podaje szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób zautomatyzowany handel może pomóc w wejściu na rynek we właściwym czasie.

29. @Sicarious_

Sicarious to samozwańczy „spekulant kryptowalutowy”, który na bieżąco informuje swoich obserwujących o ruchach na rynkach kryptowalut. Wrzuca również ciekawe memy.

30. @CryptoMichNL

Strona internetowa: https://bonsancagroup.com/

Michaël van de Poppe jest pełnoetatowym traderem i analitykiem technicznym. Jest również żywo zainteresowany bitcoinem i regularnie publikuje informacje na jego temat.

31. @JonnyMoeTrades

Świetne konto do śledzenia analiz wykresów cen ogromnej masy altcoinów.

32. @woonomic

Biuletyn: https://willywoo.substack.com/

Willy Woo (Woonomic) bada twierdzenia, które często padają na temat bitcoina, pomagając w odróżnieniu faktów od fikcji i dokładnej ocenie rynków.

33. @drei4u

Blog: https://oliodigest.com/

Odnoszący sukcesy trader kryptowalut który pozwala ludziom śledzić swoje transakcje w czasie rzeczywistym.

34. @coryklippsten

Blog: https://www.swanbitcoin.com/signal

Przedsiębiorca z silną wiarą w bitcoin, który regularnie pisze, reagując na wiadomości o kryptowalutach.

35. @bensemchee

Blog: https://www.bitcoinben.io/

„Bitcoin Ben” regularnie publikuje aktualizacje wideo na temat BTC i innych popularnych kryptowalut. Analizuje szerszą politykę stojącą za rynkami.

36. @BitcoinBroski

Strona internetowa: https://compass.hashr8.com/

Po co obserwować to konto? Aby otrzymywać regularne wiadomości na temat bitcoina i dowiedzieć się, jak możesz zaangażować się w wydobywanie BTC.

37. @julianhosp

Blog: https://julianhosp.com/

Po co obserwować to konto? Aby skorzystać z długoterminowych prognoz dotyczących BTC od eksperta w dziedzinie blockchain.

38. @sunny_bitcoin

Blog: https://www.sunnybitcoin.com/

Konto Sunny Bitcoin na Twitterze i strona edukacyjna mogą pomóc każdemu dowiedzieć się, jak zarabiać na handlu bitcoinami.

39. @bossofbitcoin

Blog: https://www.bossofbitcoin.com/

Po co obserwować to konto? Aby dowiedzieć się więcej o podejściu tego odnoszącego sukcesy tradera kryptowalutowego do tradingu BTC.

40. @LSDinmycoffee

Blog: https://lsdinmy.coffee/

Po co obserwować to konto? Dla postów i artykułów (na jego stronie internetowej) od odnoszącego sukcesy handlowca BTC na temat aktualnego stanu rynków kryptowalutowych.

41. @CryptoTony__

Biuletyn: https://gumroad.com/l/Cryptotony

CryptoTony ma na celu pomóc ludziom lepiej zrozumieć rynki kryptowalut, a nie tylko podążać za tłumem. Śledź jego Twittera i zapisz się do jego newslettera, aby dowiedzieć się więcej.

42. @bitcoin_dad

Strona internetowa: https://proofofreview.com/

„Altcoin Dad” od 8 lat handluje kryptowalutami i interesuje się również technologią blockchain.

43. @cointradernik

Blog: https://www.altcointradershandbook.com/

Nik Patel (cointradernik) dosłownie napisał książkę o tym, jak handlować altcoinami.

44. @ Trader_M4tt

Blog: https://bitcointradegroup.co/blog/

Analizy rynku bitcoin od założyciela Bitcoin Trade Group.

45. @CryptoNTez

Blog: https://cryptontez.com/

Nico (CryptoNTez) regularnie publikuje informacje techniczne i wykresy cen, abyś był na bieżąco z wieloma różnymi kryptowalutami.

46. ​​@AlamedaTrabucco

Strona internetowa: https://www.alameda-research.com/

Absolwent MIT, który pracuje jako trader kryptowalut dla funduszu zarządzającego aktywami cyfrowymi o wartości ponad 100 milionów dolarów, Sam Trabucco jest zdecydowanie wart Twojej uwagi.

47. @ George1Trader

Strona internetowa: https://www.george1trader.com/

Pełnoetatowy trader kryptowalutowy, który każdego dnia publikuje wykresy cen i aktualizacje dla różnych cyfrowych monet.

48. @TraderLenny

Strona internetowa: współzałożyciel https://www.stackingventures.com/

Regularne wskazówki, które altcoiny możesz chcieć dodać do swojego portfela, jako odnoszącego sukcesy tradera.

49. @kobratrading

Artykuły: https://medium.com/@kobratrading

Kanał YouTube: https://www.youtube.com/kobratrading

Kobra Trading zapewnia użytkownikom regularne aktualizacje analiz BTC i innych kryptowalut, a także prowadzi blog z wieloma poradami dla traderów.

50. @valcoins

Strona internetowa: https://valcoins-trading.com/

Po co obserwować to konto? Aby uzyskać świetne wskazówki i triki, jak poprawić swoje umiejętności analizy technicznej i skuteczniej handlować kryptowalutami.


Daj znać w komentarzach, jeśli chciałbyć na Bithub więcej tego rodzaju zestawień!

Komentarze