Raport ETH 2.0 by Stokarz | Przecierając szlaki ku zdecentralizowanej przyszłości

Drodzy Czytelnicy Bithub.pl! Stoicie przed wyjątkową okazją zapoznania się jako pierwsi z najnowszym raportem Stokarza. Tym samym mam ogromną przyjemność zaprosić Was na premierę jego nowego opracowania pod hasłem Raport ETH 2.0 Przecierając szlaki ku zdecentralizowanej przyszłości.

Cieszy na fakt, że Stokarz rozgościł się na łamach Bithuba w sposób pewny i zdecydowany. Jak do tej pory mieliście okazję zapoznać się z jego raportami odnośnie Zcash, Lisk, NEO i Stellar. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się o Stokarzu nieco więcej i poznać jego poglady na istotne problemy branży, koniecznie przeczytajcie wywiad z Autorem.

Raport ETH 2.0 autorstwa Stokarza

W swoim najnowszym raporcie Stokarz przygląda się nadchodzącej aktualizacji ETH 2.0, rozważa jej mocne i słabe strony, konsekwencje, jak również możliwe zagrożenia. Autor skupia się na zagadnieniu decentralizacji, bezpieczeństwa, przepustowości i szybkości sieci. Jeżeli interesuje Was odpowiedź na pytania, co dalej z Ethereum, koniecznie przeczytajcie cały raport. Ok, już nie przedłużam i zagłębiam się w lekturze. Zachęcam Was, abyście zrobili to samo…

Od Autora raportu i Redakcji:

Raport „ETH 2.0 – przecierając szlaki ku zdecentralizowanej przyszłości” stanowi własność osoby o pseudonimie stokarz. Zabrania się przywłaszczania sobie owoców mojej pracy, kopiowania lub wprowadzania zmian do dokumentu. Raport dostępny jest w dystrybucji publicznej i stanowi materiał edukacyjny, zatem serdecznie zachęcam do rozpowszechniania go i dzielenia się nim z osobami zainteresowanymi rynkiem i technologią kryptowalut. Raport w żadnej mierze nie jest poradą inwestycyjną. Inwestowanie na rynku kryptowalut, z racji na jego wahania, wiąże się z ogromnym ryzykiem.

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Komentarze