SHIB: The Metaverse – duży krok dla ekosystemu Shiba Inu

5 385

Zaledwie wczoraj informowaliśmy, jak dobrze w porównaniu z resztą rynku radzi sobie Shiba Inu. Dzisiaj natomiast ogłoszono, że właściciele SHIBOSHIS mogą już licytować wirtualne działki w SHIB: The Metaverse.

Potwierdza to, że w porównaniu z wieloma innymi meme coinami, zespół stojący za SHIB rzeczywiście stara się spełnić obietnice złożone społeczności.

Kursy spadają, ale Shiba Inu rośnie

Wiele osób mogło się wczoraj zastanawiać, dlaczego kurs Shiba Inu (SHIB) rośnie? Przyczyniło się do tego dodanie SHIB do oferty aplikacji Robinhood oraz ogłoszenie akcji promocyjnej dla jej użytkowników.

Dzięki temu w chwili pisania artykułu Shiba Inu jest jedynym projektem z ponad dwudziestu kryptowalut o największej kapitalizacji rynkowej, którego kurs w ostatnich 7 dniach spadł o zaledwie 1%. W przypadku BTC strata sięgnęła ponad 11%, ETH 10%, a ADA prawie 18%.

Koniec oczekiwania na metaverse

Na oficjalnym koncie Shib (@Shibtoken) zamieszczono dzisiaj informację związaną z pierwszymi działkami w shibowym metaverse:

Oczekiwanie dobiegło końca – z przyjemnością ogłaszamy start pierwszego wydarzenia. Ważne: aby skorzystać z wczesnego dostępu, trzeba mieć zablokowane LEASH lub SHIBOSHI.

„#ShibArmy, the wait is finally over – We are excited to announce that the first early access BID EVENT is now LIVE at shib.io

Important: In order to participate in this early access event, you must have $LEASH or SHIBOSHI locked and utilize the locking system”.

Wspomniane SHIBOSHI to oczywiście pierwsze NFT ekosystemu meme tokenów, które szczegółowo opisaliśmy w artykule: NFT od Shiba Inu, czyli weź psa na smycz.

Długo wyczekiwane wydarzenie to nic innego jak możliwość licytowania działek w metaverse Shiba Inu. Licytacja potrwa 72 godziny. Chociaż możliwość uczestniczenia w licytacji wymaga zablokowania LEASH lub SHIBOSHI, to za wirtualne działki trzeba zapłacić ETH. Po pierwszym wydarzeniu nastąpi event dla hodlerów, który potrwa 7 dni. Dopiero po jego zakończeniu rozpocznie się otwarta sprzedaż.

SHIB: The Metaverse

Wirtualny świat związany z ekosystemem Shiba Inu ma wykorzystywać SHIB, LEASH, BONE oraz SHIBOSHI. Twórcy zapowiadają stworzenie „wciągającego doświadczenia, które pozwoli użytkownikom odkrywać, korzystać i wchodzić w interakcję z Shiba Inu Universe w sposób, jakiego wcześniej nie było”.

„We are building immersive experiences that will allow users to explore, benefit, and interact with a Shiba Inu Universe like no other”.

Może Cię zainteresować:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Komentarze