NFT od Shiba Inu, czyli weź psa na smycz

Być może jeszcze w tym tygodniu światło dzienne ujrzą pierwsze NFT od Shiba INU. Kilka słów od Shytoshiego Kusamy o tym, co nowego zbliża się do ekosystemu SHIBA…

Pierwsze NFT ekosystemu meme tokenów

Shiba Inu rozgrywa rynek, jak mu się podoba. Na wykresie ceny widać nic innego, jak głosne „woof” i choć wielu shiba – milionerów zrealizowało ostatnio zyski wydaje się, że Shiba nie zamierza wygaszać swojego momentum. W chwili przygotowywania niniejszej publikacji, cena „pogromcy Dogecoina” utrzymuje się na poziomie 0,00003090 USD, co jest równoznaczne z ponad 130% wzrostu w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Jeżeli nie zdołałeś załapać się na pompę SHIB, być może nie wszystko stracone. Wielkimi krokami nadchodzi premiera pierwszego NFT ekosystemu meme coinów – SHIBOSHI.

UWAGA: To nie jest porada inwestycyjna. Zanim zainwestujesz w projekt jakiekolwiek środki, zawsze zrób własny research!

shiboshi
NFT Shiboshi; źródło: link

Szczegóły na temat projektu NFT SHIBOSHI

Podczas, gdy #ShibArmy rozgrzewa się w blokach startowych spójrzmy, jakie informacje na temat Shiboshi przygotował Shytoshi Kusama.

Każdy NFT z tej serii ma unikalne cechy, które w oku posiadacza mają wynieść go na wyższy poziom. Shiboshi to nie tylko NFT. Po przekształceniu w grywalne postaci, niektóre cechy Shiboshi znajdą odzwierciedlenie w odpowiednich elementach rozgrywki nadchodzącego metawersu.

Przykładowo, jedną z właściwości niektórych Shiboshi będą dobrze nam już znane „Laser Eyes”. Właściwość ta może dać graczowi możliwość atakowania z dużych odległości. W zależności od gry może też oślepić przeciwnika lub zaoferować graczowi możliwość wykonania dodatkowego ruchu.

Oshiverse (bo taki jest kryptonim gry) będzie mieć wiele grywalnych postaci. Twórcy wydadzą wiele zestawów Shiboshi, które mogą wprowadzić do rozgrywki jeszcze więcej piesków, pozwolą na wzmocnienie już istniejących, jak również dadzą możliwość uczestnictwa w rozrywce o zupełnie nowej jakości dzięki ulepszeniom, które będziesz mógł znaleźć przemierzając psi świat.

Aby być na bieżąco z tematem, warto śledzić:

Ile będzie kosztować SHIBOSHI?

Shiboshi będą bite przy zakupie. Żadnej przedsprzedaży. Żadnych whitelist.

Shiboshi będziesz mógł kupić wyłącznie na http://shiboshis.shibaswap.com/. Oczywiście, można potem czekać na wydanie gry lub wystawić NFT na OpenSea lub ShibaSwap.

Ceny Shiboshi są oparte na progach. Pierwsze 3000 Shiboshi będą warte 0,1 ETH (w ciągu pierwszych 24 godzin sprzedaży zapłacisz za nie wyłącznie za pośrednictwem LEASH). Kolejne 5000 tokenów będzie kosztować 0,2 ETH (narzędziem zakupu przez pierwsze 24 godziny ponownie będzie LEASH). Ostatnie 2000 NFT Shiboshi będzie kosztować 0,3 ETH (warunek jak wyżej).

Uwaga: Każdy adres może kupić nie więcej niż 10 Shiboshi.

To jak? Przygarniesz pieska?

Może Cię zainteresować:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Komentarze