Ruszyła sprzedaż biletów na konferencję Blockchain i Finanse

O zbliżającej się konferencji Blockchain i Finanse informowaliśmy już w naszych wcześniejszych wpisach. Obecnie możemy uchylić rąbka tajemnicy i zaprezentować część prelegentów, którzy wystąpią 17.01 w Warszawie. Oficjalnie uruchomiliśmy też sprzedaż biletów, wejściówki można kupić już od 100 zł netto.

Konferencja Blockchain i Finanse odbędzie się 17 stycznia 2020 w Warszawie w centrum konferencyjnym MsMermaid Center at The Tides. Głównym celem wydarzenia jest budowanie relacji pomiędzy podmiotami z branży finansowej oraz blockchain i kryptowalut. W programie dnia znalazło się kilka interesujących części.

Konferencja i prelegenci

W przestrzeni MsMermaid Center at The Tides zostaną ustawione dwie sceny – Blockchain i Finanse. Pozwoli to na indywidualny dobór wystąpień, które będziemy chcieli wysłuchać. Na każdej ze scen odbędzie się 11 prelekcji oraz 3 panele dyskusyjne.

Wśród potwierdzonych prelegentów sceny Finanse znajdziemy takie nazwiska jak: Rafał Zaorski, Łukasz Zgiep (Beesfund), Bolesław Wójtowicz (Bogaty.man), Sławomir Muturi (fridomia.pl), Przemysław Słomski (slomski.us), Krzysztof Wojczal (krzysztofwojczal.pl) czy Paweł Bilnicki (zarobmy.se).

Na scenie Blockchain wystąpią z kolei: Krzysztof Piech, Marek Kirejczyk (ETH Works),  Piotr Włodarek , Jacek Czarnecki (MakerDAO), Tomasz Drwięga (ETH Parity), Artur Kuczmowski (Kancelaria Thompson&Stein) czy dobrze znany, jeden z naszych redaktorów – Stokarz.

Gala Nexus 2019 i występ kabaretowy

Na koniec konferencji Blockchain i Finanse będzie miało miejsce rozdanie nagród branżowych Nexus 2019. Tak jak przed rokiem, nagrodzone zostaną wyróżniające się osoby oraz projekty z branży Blockchain i kryptowalut. Dodatkowo przyznane zostaną nagrody dla najlepszych wystąpień z poszczególnych scen. Galę rozdania nagród uświetni występ satyryka Andrzeja Poniedzielskiego.

Bilety

Bilety na konferencję Blockchain i Finanse dostępne są w kilku wariantach cenowych. Bilet normalny upoważnia nas do wejścia na konferencję i uczestnictwo w niej przez cały dzień. Możemy kupić też bilet normalny rozszerzony o uczestnictwo w gali rozdania nagród Nexus 2019 wraz z występem kabaretowym. Dostępne są również bilety VIP. W ich cenie poza uczestnictwem w konferencji mamy zapewniony  dostęp do strefy VIP, a w niej poczęstunek, całodzienny catering VIP, spotkania z prelegentami oraz zarezerwowane miejsca w pierwszych rzędach podczas gali. W drugiej turze sprzedaży bilety normalne kupimy za 184,50 zł brutto, normalny rozszerzony o galę za 307,50 zł brutto, a bilet VIP za 1045,50 zł brutto. Ceny biletów będą rosły wraz ze zbliżaniem się terminu konferencji. Obecne, promocyjne ceny obowiązują do 9 stycznia 2020.

Szczegółowe informacje o konferencji oraz cenach biletów znajdują się na stronie wydarzenia: https://kbif.pl/ Nie zwlekaj, kup bilety już dziś!

Zostań prelegentem

W programie konferencji wciąż jest kilka wolnych miejsca na nowych prelegentów. W szczególności poszukiwani są prelegenci sceny Finanse, którzy mogliby opowiedzieć o nietypowych, alternatywnych inwestycjach. Szukamy osób, które znają się na: dziełach sztuki, biznesie domenowym, zabytkowych samochodach, inwestycjach w alkohole, zegarki czy znaczki pocztowe. Jeżeli jesteś taką osobą, albo znasz specjalistę w danej dziedzinie, prosimy o kontakt na adres: dawid.muszynski@bithub.pl

Zostań partnerem

Wraz ze zbliżaniem się konferencji, rozszerza się też lista partnerów wydarzenia. To właśnie dzięki nim konferencja Blockchain i Finanse może się odbyć. Cały czas można nas wesprzeć i zostać jednym z partnerów styczniowej konferencji. Szczegóły znajdują się w folderze konferencyjnym.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx