Zostań partnerem konferencji „Blockchain i Finanse”

1 812

Na początku 2019 roku, jako Bithub.pl organizowaliśmy konferencję z okazji 10 lat Bitcoina połączoną z galą rozdania nagród branżowych – Nexus. Na styczeń 2020 planujemy organizację kolejnego wydarzenia. Tym razem chcemy połączyć w jednym miejscu dwa powiązane ze sobą światy – Blockchain i Finanse.

Konferencja Blockchain i Finanse odbędzie się 17 stycznia 2020 w Warszawie w centrum konferencyjnym MsMermaid Center at The Tides. Głównym celem wydarzenia jest budowanie relacji pomiędzy podmiotami z branży finansowej oraz blockchain i kryptowalut. Konferencja planowana jest na 500 osób, a na jej zakończeniu odbędzie się gala rozdania nagród „Nexus 2019”.

Konferencja jest już w fazie organizacji, mamy pozyskane pierwsze fundusze (ukłony dla kantoru FlyingAtom), część prelegentów potwierdziła już swój udział. Obecnie szukamy partnerów wydarzenia. Jeżeli jesteś zainteresowany wsparciem oraz udziałem w tym wydarzeniu, zapraszamy do zapoznania się z ofertę sponsorską zamieszczoną poniżej.

Przypominamy również o trwającym cały czas konkursie, w którym to Ty możesz zostać jednym z prelegentów na Konferencji Blockchain i Finanse. Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie w TYM wpisie.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem projektu organizacji Konferencji Blockchain i Finanse, planowanymi działaniami marketingowymi oraz cennikiem pakietów sponsorskich i stoisk:

Komentarze