Wielki konkurs bitcoin | Zostań prelegentem Konferencji Blockchain i Finanse!

Interesujesz się Bitcoinem? Potrafisz opowiedzieć o nim z pasją i zaangażowaniem? Wystąpienia publiczne to dla Ciebie chleb powszedni? Mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość!

Już niebawem Konferencja Blockchain i Finanse, którą organizujemy z okazji 11 urodzin Bitcoina. Znowu spotkamy się, aby dyskutować o obecnej i przyszłej sytuacji największej kryptowaluty świata, blockchain i związanych z nim zagadnień natury finansowej. Będzie to również okazja do wysłuchania arcyciekawych wystąpień znanych i lubianych osobistości z branży, zyskania przydatnej wiedzy i wyrobienia sobie nowego punktu widzenia na wiele spraw.

W związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy dla Ciebie niesamowity konkurs! Weź udział i zostań prelegentem na konferencji. Masz szansę stanąć na scenie w gronie znanych i lubianych i wygłosić prelekcję dla uczestników.

Co musisz zrobić?

Twoim zadaniem jest opowiedzieć o Bitcoinie. Prelekcja powinna w ciekawy sposób opowiedzieć historię największej kryptowaluty świata, nakreślić jej kontekst i podstawowe zasady działania. Twoja opowieść powinna być źródłem wiedzy dla tych, którzy być może o Bitcoinie jeszcze nigdy nie słyszeli. Jak działają transakcje? Czy można je cofnąć? Ile jest bitcoinów? Co się stanie, gdy już wszystkie zostaną wydobyte? Na te i wiele innych pytań słuchacze powinni uzyskać odpowiedzi słuchając Twojego wystąpienia. Nie zapomnij o ciekawostkach, “smaczkach” z historii Bitcoina, które mogą urozmaicić Twoją prelekcję.

Przygotuj swoje wystąpienie i nagraj je w formie niepublicznego, 30-minutowego video i udostępnij je nam. Jeżeli jesteś w stanie zaprezentować siebie i swój pomysł na prelekcję w ciekawej, nietuzinkowej formie, tym lepiej! Liczy się kreatywność i efekt “wow”!

Link do materiału video prześlij do Redakcji Bithub. pl najpóźniej do 30 września 2019 r. Spośród wszystkich zgłoszeń, które spłyną do nas w terminie od 25 czerwca do 30 września 2019 r. wybierzemy szczęśliwego zwycięzcę! Zaraz potem skontaktujemy się, aby doprecyzować wszelkie szczegóły związane z wystąpieniem.

Konferencja odbędzie się w styczniu 2020 roku (konkretne daty zostaną podane w okresie późniejszym).

Co przygotowaliśmy dla Zwycięzcy?

  1. Możliwość 30 minutowego wystąpienia publicznego w ramach Konferencji Blockchain i Finanse
  2. Dwie wejściówki VIP, dzięki którym zarówno Ty, jak i towarzysząca Ci osoba będziecie mieć możliwość bezpośredniego kontaktu z prelegentami
  3. Twoje nazwisko na afiszach, materiałach reklamowych Konferencji
  4. Streaming live z Twojego wystąpienia na YouTube i Facebooku
  5. Prezentację Twojej sylwetki na stronie internetowej wydarzenia w towarzystwie znanych i lubianych prelegentów
  6. Udział w After Party z udziałem sponsorów, prelegentów i VIP-ów po zakończeniu Konferencji

Nie czekaj dłużej i zgłoś swój udział w naszym konkursie już dziś! Taka szansa może się nie powtórzyć. 

Zobacz, jak świętowaliśmy urodziny Bitcoina w styczniu 2019.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie konkursu pisz śmiało na redakcja@bithub.pl

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału! Organizator i główny sponsor wydarzenia, Flying Atom, pod partonatem medialnym Bithub.pl serdecznie zapraszają.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze