Porzucone, srebrne dziecko | Deweloperzy nie kochają już Litecoina?

Na Redditcie pojawiła się informacja o rzekomym wycieku czatu z Telegram pomiędzy Charliem Lee i Franklynem Richardsem. Lee miał w czasie rozmowy przyznać, że Litecoin od dłuższego czasu w ogóle nie jest rozwijany. Jaka jest zatem przyszłość Litecoina? Czy w ogóle jakaś jest?

źródło: tutaj

Charlie Lee przyznaje, że Litecoin jest w stagnacji

u/CryptosRUs podał link do filmu na YouTubie w którym, przeglądając publikacje medialne udowadnia, że od dłuższego czasu w obozie Litecoin nie ma mowy o żadnym devlopmencie. Twierdzi również, że czytał zapis czatu na Telegramie, w którym Lee mówi o braku jakiejkolwiek pracy nad Litecoin.

Ponadto u/CryptosRUs pisze, że gdy dyrektor Fundacji Litecoin Franklyn (zakładając, że chodzi o Franklyna Richardsa) zapytał Charliego Lee o ten film – czy to prawda, czy nie – odpowiedź Lee brzmiała „tak”.

Żeby nie być gołosłownym, u/CryptosRUs opublikował na Twitterze zrzut ekranu rozmowy między Lee i Richardsem w grupie na Telegram. Zwrócił uwagę, że został później wyrzucony z chat room-u.

Reakcja społeczności

Zarówno na Reddicie, jak i Twitterze społeczność nie wydaje się zaskoczona tymi rewelacjami. Niektórzy wskazywali, że adopcja i marketing nie wystarczą w perspektywie długoterminowej bez dbałości o ciągłość rozwoju Litecoin.

Dyskusja o domniemanym braku rozwoju Litecoina toczy się w sieci już od jakiegoś czasu. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem, polecam lekturę tego artykułu oraz obejrzenie poniższego video:

Co myślicie o sprawie domniemanego braku rozwoju Litecoina? Zachęcam do dyskusji.

Komentarze