Niedowartościowane tokeny metaverse według Coin Bureau

13 142

Popularny trader podzielił się swoimi typami tokenów związanych z metaverse.

Jeżeli więc zastanawiasz się nad zainwestowaniem w wirtualne światy, poniżej znajdziesz krótkie omówienie tych projektów. Pamiętaj jednak, że przed jakąkolwiek inwestycją należy zrobić własny research.

Czy warto interesować się propozycjami przedstawionymi przez Coin Bureau?

Trader znany jako Coin Bureau obserwowany jest na Twitterze przez ponad 557 000 użytkowników, a jego kanał na YouTube ma aż 1,82 miliona subskrybentów. Warto więc zapoznać się z jego typami, szczególnie że wiele znanych osób i instytucji zapowiada ogromny wzrost wartości całego rynku metaverse.

Przykładem może być jeden z najbogatszych ludzi w Azji Mukesh Ambani. Uważa on, że wirtualne światy mogą stać się nową generacją tworzenia wartości i porównuje je do lepszej ropy naftowej (szczegóły znajdziesz w artykule: Metaverse jako nowa generacja tworzenia wartości).

Jakby tego było mało, dyrektor zarządzający Bank of America na początku grudnia podzielił się swoimi prognozami, z których wynika, że metaverse może wynieść branżę krypto walut na wyższy poziom rozwoju (Bank of America: Metaverse to ogromna szansa dla kryptowalut).

Niedowartościowane projekty metaverse

Za najbardziej niedowartościowane tokeny związane z cyfrowymi światami Coin Bureau uważa następujące projekty:

  • Axie Infinity (AXS): 92,75 USD

Token coraz popularniejszej gry play-to-earn.

  • Decentraland (MANA): 3,30 USD

Token pierwszego metaverse zbudowanego na Ethereum (Decentraland rozwijany jest już od 2015 roku).

  • The Sandbox (SAND): 5,90 USD

Token platformy, która pozwala użytkownikom tworzyć wirtualne światy.

  • Bit.Country (NUUM): token nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży

Token ułatwiający tworzenie NFT, gier i metaverse.

  • Aavegotchi (GHST): 2,32 USD

Token kolejnej gry typu play-to-earn.

Co ciekawe aż cztery z pięciu tokenów podanych przez popularnego tradera znalazły się w naszym listopadowym zestawieniu Top 10 projektów metaverse, o których istnieniu warto wiedzieć.

Co sądzisz o powyższych propozycjach? Czy tokeny związane z cyfrowymi światami znajdują się w twoim portfelu? A może postawiłeś na inne projekty metaverse?

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Komentarze