Magazyn Time na blockchainie

W najbliższą środę (23 marca 2022 r.) ukaże się pierwsze w historii w pełni zdecentralizowane wydanie magazynu TIME, które będzie można nabyć w formie NFT.

Na okładce magazynu znajdzie się współzałożyciel Ethereum Vitalik Buterin.

Książę krypto walczy o przyszłość Ethereum

Oprócz zdjęcia Vitalika, na okładce znajdzie się tylko tytuł jednego z artykułów dostępnych w numerze: „Obawy księcia kryptowalut” (The Prince of Crypto Has Concerns). Chodzi o tekst poświęcony walce Vitalika o przyszłość Ethereum, którego autorem jest Andrew Chow.

Źródło: time.com

Vitalik Buterin jak Tom Brady

Wielu internautów zaczęło porównywać Vitalika do Toma Brady’ego, popularnego amerykańskiego futbolisty grającego dla Tampa Bay Buccaneers. Jest on nie tylko uznawany za jednego z najlepszych zawodników w całej historii NFL, ale też osobą, która zdaje sobie sprawę z potencjału kryptowalut. Już we wrześniu ubiegłego roku informowaliśmy, że Tom Brady chciałby zarabiać w kryptowalutach. Dodatkowo sportowiec i jego żona, supermodelka Gisele Bündchen są obecnie twarzami giełdy FTX.

Współzałożyciel Ethereum szybko zareagował na porównania i przyznał, że nie wiedział, kim jest Tom Brady. Początkowo zakładał, że chodzi o… aktora znanego z filmów z serii „Mission Impossible”.

„I didn’t even know who Tom Brady is, had to ask people around me. My best guess was that he was the actor from Mission Impossible”.

Na powyższą wiadomość odpowiedział Brady, który zdradził, że chociaż młody programista może go nie znać, to jest jego wielkim fanem. Sportowiec podziękował Vitalikowi za wszystko, co zbudował w świecie kryptowalut. Podkreślił, że bez jego wkładu nie udałoby się stworzyć usługi Autograph (założona przez Brady’ego platforma NFT, która skupia się na sportowcach). Futbolista wyraził również nadzieję, że kiedyś będzie miał okazję spotkać Vitalika.

„What’s up Vitalik! You may not know me but just wanted to say I’m a big fan of yours. thank you for everything you’ve built in the world of crypto, otherwise @Autograph wouldn’t have been possible. Hope I get to meet you some day you’re the 🐐”.

Może Cię zainteresować:

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx