Magazyn Time będzie edukował w temacie metawersum

2 709

W opublikowanym dzisiaj tweecie Mike Novogratz potwierdził, że jego firma inwestycyjna Galaxy Digital nawiązała współpracę z magazynem Time. Dzięki temu zostaną przygotowane wartościowe treści na temat metawersum, co pomoże czytelnikom w lepszym zrozumieniu cyfrowych światów.

W ramach współpracy powstanie między innymi cotygodniowy newsletter „W głąb metawersum” (Into The Metaverse).

Prezes magazynu Time jest zainteresowany kryptowalutami

Konto miliardera (@novogratz) obserwuje prawie 400 000 osób, a informacja o współpracy z Time otrzymała na razie ponad 200 polubień.

„Excited @GalaxyDigitalHQ & @TIME will launch the first-ever #metaverse cat. w/i TIME100 Companies. 

Also launching a wkly metaverse newsletter bringing readers,
creators & the curious into the space.
TY @keithgrossman for agreeing to be paid in $ETH!”

Jak widać, Mike Novogratz nie tylko poinformował o uruchomieniu nowego newslettera, ale też podziękował prezesowi magazynu Time za przyjęcie płatności w ETH. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, szczególnie jeżeli zwróci się uwagę na nazwę jego oficjalnego konta (@KeithGrossman): KeithGrossman.eth.

Jak zapisać się na nowy newsletter Time?

W celu zapisania się na darmowy newsletter należy podać swój adres e-mail oraz wybrać kraj. Formularz dostępny jest w tym miejscu. Warto pamiętać, że po zapisaniu należy jeszcze potwierdzić subskrypcję.

Time chce być na bieżąco z nowymi technologiami

Edukowanie czytelników na temat cyfrowych światów jest zgodne z dotychczasowymi działaniami magazynu. Już w marcu tego roku opisywaliśmy, że TIME wystawia na aukcję 3 kultowe okładki (jako NFT!), a we wrześniu odnotowano ogromne zainteresowanie kolekcją NFT TIMEPiece.

Newsletter BitHub (nie tylko o cyfrowych światach)

Przy okazji przypominamy o newsletterze BitHub, na który możesz zapisać się przez poniższy formularz:

Zapisz się do newslettera Bithub

Dostęp do Kursu otrzymasz w wiadomości powitalnej


Warto to zrobić już teraz, bo już niedługo subskrybenci będą mogli uzyskać przedpremierowy dostęp do interesujących artykułów.

Co sądzisz o działaniach magazynu Time? Czy rzeczywiście warto już teraz informować ludzi o metawersach? A może za kilka lat nikt nie będzie pamiętał o planach stworzenia cyfrowych światów?

Komentarze