Każdego dnia przybywa hodlerów CRO

4 191

Pomimo niedawnego ataku na około 400 użytkowników giełdy Crypto com, każdego dnia przybywa blisko 500 nowych hodlerów jej natywnego tokena CRO.

Aktualnie 214 950 użytkowników ma w swoich portfelach tokeny wspomnianej giełdy. Dla porównania, w dniu 16 stycznia (a więc na dzień przed kradzieżą środków) było ich 200 466.

Styczniowy atak na giełdę Crypto Com

Giełda początkowo nie potwierdzała ataku, ale już 17 stycznia informowaliśmy, że Crypto com zawiesza wypłaty | Użytkownicy zgłaszają, że z ich kont znikają środki. Dopiero trzy dni później giełda CryptoCom potwierdziła zhakowanie 400 kont, przy czym jej CEO Kris Marszalek zapewnił, że stany kont należących do poszkodowanych użytkowników zostały szybko wyrównane, więc nie można mówić o utracie funduszy klientów.

Jak widać, problemy z bezpieczeństwem środków nie odstraszyły użytkowników. Pomiędzy 16 stycznia a 14 lutego każdego dnia przybywało prawie 500 nowych osób, które postanowiły zainwestować w CRO.

Co wpływa na zainteresowanie CRO?

Chociaż wielu użytkowników narzeka to, że usługi Crypto com są bardzo nieintuicyjne (aplikacja mobilna i giełda to w praktyce dwie oddzielne platformy), to hodlerzy tokenów CRO mogą liczyć na różnego rodzaju korzyści. Zaczynając od darmowej karty płatniczej z cashbackiem uzależnionym od ilości zablokowanych CRO, przez darmowe subskrypcje (między innymi Spotify i Netflix), a na stakingu kończąc.

Dodatkowo firma nie oszczędza na reklamie. Nie dość, że Crypto Com kupiła przestrzeń reklamową na Super Bowl 2022 za około 6 milionów dolarów, a w jej ostatniej reklamie wystąpił zdobywca Oscara Matt Damon, to pod koniec ubiegłego roku firma zapłaciła blisko 700 milionów dolarów za zmianę nazwy siedziby klubu NBA Los Angeles Lakers (szczegóły znajdziesz w artykule: Hala sportowa LA Lakers zmieni nazwę na Crypto.com Arena).

W chwili pisania artykułu cena Crypto com Coin (CRO) wynosi 0,468 USD. Chociaż oznacza to ponad 50% spadek od ATH sprzed 3 miesięcy (token kosztował wówczas 0,965 USD), to w ciągu 12 miesięcy jego wartość wzrosła o ponad 413%.

Co sądzisz o ofercie Crypto com? Czy zaliczasz się do grona hodlerów CRO?

Komentarze