DOGE na Binance | 33% wzrostu w 24 godziny

2 224

Wypada przyznać, że opinie Vitalika Buterina mają swoją siłę. Dziś, dzień po tym, jak Vitalik Buterin ogłosił swoje odczucia odnośnie Dogecoin (DOGE), Binance, prawdopodobnie największa na świecie scentralizowana giełda kryptograficzna ogłosiła, że zamierza wprowadzić DOGE do obrotu.

W czwartek (4 lipca) „Samu” zapytał Vitalika na Twitterze, co ten myśli o Dogecoin:

Vitalik Butern odpowiedział:

Jeszcze 27 czerwca Samu twierdził, że niebawem bedziemy świadkami rajdu kursu DOGE. Wtórował mu John McAfee:

Zespół Dogecoin na Twitterze był podekscytowany słowami Vitalika. Zadeklarował, że chce wysłać mu koszulkę DOGE:

Vitalik odpowiedział zaproszeniem. Stwierdził, że najlepszym miejscem na przekazanie koszulki będzie Devcon5 Ethereum w Osace w Japonii w październiku tego roku.

Binance idzie za ciosem?

W chwili pisania tego tekstu dane coinmarketcap pokazują, że DOGE zanotował ponad 33% wzrost wyceny w przeciągu ostatnich 24 godzin. DOGE kosztuje aktualnie 0,004309$.

doge na binance
źródło: tradingview

Swoje wsparcie dla DOGE wyraziła również giełda Binance. Ogłoszenie na oficjalnej stronie giełdy brzmi w oryginale:

Binance will list Dogecoin (DOGE) and open trading for DOGE/BNB, DOGE/BTC, DOGE/USDT, DOGE/PAX and DOGE/USDC trading pairs at 2019/07/05 12:00 PM (UTC). Users can now start depositing DOGE in preparation for trading.

Wiadomości te pojawiają się mniej więcej dwa miesiące po ogłoszeniu Coinbase z 1 maja. Pojawiła się wtedy informacja, że „Coinbase Wallet” jest aktualizowany o obsługę Dogecoin (DOGE). Są tacy, którzy twierdzą, że decyzja Coinbase była z kolei pokłosiem słów Elona Muska z 2 kwietnia:

Co myślicie o całej sprawie? Zapraszam do dyskusji.

źródło grafiki tytułowej: tutaj

Komentarze