Cyfrowa Izba Handlowa łączy siły z Binance

4 879

Binance, ogłosił dzisiaj, że Cyfrowa Izba Handlowa, wiodące stowarzyszenie handlu blockchain i kryptowalut będzie współpracować z ich globalnym ekosystem blockchain stojącym za największą na świecie giełdą aktywów cyfrowych. Binance dołączy do Komitetu Wykonawczego Izby, aby rozwijać branżę blockchain, a także innych graczy w tej branży.

Ogromny wkład w rozwój branży

Komentując ten temat, Joanne Kubba, szefowa działu public relation w Binance, powiedziała: „Jako organizacja w centrum tej szybko rozwijającej się branży i złożonego otoczenia regulacyjnego, widzimy potrzebę współpracy z decydentami, organami regulacyjnymi i grupami, takimi jak Digital Chamber of Commerce. Przepisy są niezbędne, aby pomóc w zrównoważonym rozwoju naszej wizji, którą dzieliliśmy wcześniej, mającej na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa użytkowników i opracowanie niezbędnych przepisów dotyczących krypto i blockchain”. Kubba dodała także: „Cyfrowa Izba Handlowa jest liderem w określaniu i wdrażaniu polityki technologii blockchain”. Joannę Kubba stwierdziła także, że muszą współpracować z grupami branżowymi. Firma jest bardzo podekscytowana możliwością zapoczątkowania nowej ery światowej gospodarki.

„Technologia Blockchain to przyszłość finansów” — powiedział Blain Rethmeier, szef działu PR w Izbie Handlu Cyfrowego. Jesteśmy bardzo podekscytowani jego wkładem w Komitet Wykonawczy w nadchodzącym okresie.

Cyfrowa Izba Handlowa i jej misja

Cyfrowa Izba Handlowa będzie szkolić branżę i podnosić świadomość poprzez ścisłą współpracę ze swoim zespołem i członkami. Przyniesie także rozwiązania problemów, które najbardziej dotykają branżę. Binance, które planuje spotkać się z decydentami i organami regulacyjnymi poprzez grupy robocze i działania przy okrągłym stole, pomoże stworzyć zasady, które przyniosą korzyści społeczeństwu i użytkownikom w tej branży.

Komitet Administracyjny Izby określa priorytety i strategie instytucji. Jako pierwsza i największa na świecie społeczność reprezentująca branżę blockchain, misją Izby jest wspieranie wykorzystania i adopcji zasobów cyfrowych i technologii opartych na blockchain. Poprzez szkolenia i podnoszenie świadomości Izba ma na celu stworzenie otoczenia prawno-regulacyjnego, które będzie stymulować innowacje, tworzenie miejsc pracy i inwestycje poprzez ścisłą współpracę z organami regulacyjnymi, decydentami i gospodarką.

Komentarze