Bielsko-Biała kolejnym miastem z kantorem FlyingAtom

3 383

Bielsko-Biała doczekała się swojego stacjonarnego kantoru kryptowalut. Wcześniej w tym mieście korzystać można było z bitomatu, a teraz kantor FlyingAtom poinformował o otworzeniu tam swojego punktu. Biuro FlyingAtom Bielsko-Biała zlokalizowane jest w biurowcu Cavatina przy ulicy Dworkowej 2. Lokal FlyingAtom znajdziecie na 4 piętrze pod numerem 11.

FlyingAtom to pasjonaci w branży kryptowalut, którzy posiadają sieć kantorów Bitcoinów i Bitomatów. FlyingAtom działa na polskim rynku już od 2015 roku. Od tego czasu stale rozszerza sieć swoich placówek i bitomatów. Obecnie możemy skorzystać z 15 biur stacjonarnych oraz 42 bitomatów. Celem firmy jest zapewnienie wygody i bezpieczeństwa oraz prywatności przy wymianie Bitcoina i innych kryptowalut. 

Bitcoin, Ethereum, USDT i wiele innych

W kantorach stacjonarnych FlyingAtom można wymieniać całą gamę dostępnych kryptowalut. Bitcoin, Ethereum, USDt, DOT, DOGE, LTC to tylko część  dostępnych do wymiany walut. Firma deklaruje, że w swoich placówkach może wymienić większość kryptowalut dostępnych na popularniej giełdzie Kraken.

Trochę węższy wybór coinów mamy w przypadku transakcji dokonywanych w Bitomatach. Jednak i tu FlyingAtom rozszerzył jakiś czas temu swoją ofertę (Nowe kryptowaluty dostępne w Bitomatach FlyingAtom). Obecnie w urządzeniach tej firmy wymienimy BTC, ETH oraz stablecoiny USDT i USDC po sieci ERC20.

Biuro FlyingAtom Bielsko-Biała

Biuro FlyingAtom Bielsko-Biała jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi punktu w tym mieście to: 886-900-499 lub [email protected].

Biuro FlyingAtom Bielsko-Biała jest też nowym punktem kantoru FlyingAtom Gold. Możecie w nim dokonywać zakupu złota i srebra inwestycyjnego oraz odbierać zamówienia składane przez stronę FlyingAtom.gold .

Biuro w Bielsku-Białej jest już 4 punktem FlyingAtom w województwie śląskim. Do siedziby w Katowicach dołączyły ostatnio Gliwice (Kantor FlyingAtom otworzył biuro w Gliwicach), Częstochowa (Nowe biuro kantoru FlyingAtom otwarte w Częstochowie) a teraz Bielsko-Biała.

W Bielsku-Białej możemy skorzystać też z bitomatu FlyingAtom. Urządzenie znajduje się w Galerii Sarni Stok, ul. Sarni Stok 2 obok sklepu ze zdrową żywnością Eko Pokusa.

Otwórz własny punkt FlyingAtom

Myślałeś o prowadzeniu biznesu w branży kryptowalut? Może interesują Cię metale szlachetne? Grupa FlyingAtom daje Ci możliwość rozpoczęcia działalności w obu tych branżach.

Szczegółowe informacje znajdziecie w naszym wpisie: Dołącz do FlyingAtom. Otwórz własny punkt partnerski kantoru.

Komentarze