Nowe kryptowaluty dostępne w Bitomatach FlyingAtom

Nowy tydzień rozpoczął się miłą wiadomością dla wielu kryptowalutowych inwestorów. Firma FlyingAtom ogłosiła, że od dziś w ich Bitomatach można handlować nowymi kryptowalutami. Do tej pory możliwa była wymiana jedynie Bitcoina. Obecnie w urządzeniach od FlyingAtom wymienimy także Ethereum oraz USDT i USDC.

Bitomaty zyskuja na popularności

Tak jak opisywaliśmy to na początku stycznia (Gwałtowny wzrost liczby bitomatów na świecie w 2021 roku), w ubiegłym roku liczba bitomatów na całym świecie wzrosła o 250%. To ogromny przyrost, który nie ominął również Polski. W naszym kraju liczba tych urządzeń przekroczyła 100 i ciągle rośnie. I trudno się temu dziwić. Kryptowaluty zyskują na popularności, a bitomaty są jednym z prostszych i szybkich sposób na dokonanie wymiany. Co prawda liczba kryptowalut, jakie mamy możliwość wymienić w urządzeniach, jest ograniczona (np. w porównaniu do kantorów, o giełdach nie wspominając), ale operatorzy bitomatów pracują nad rozszerzeniem tej oferty. Tak było właśnie z FlyingAtom, które dzisiaj dodało opcje wymiany kolejnych 3 kryptowalut w swoich Bitomatach

Już nie tylko Bitcoin

Od dziś oprócz Bitcoina w Bitomatach FlyingAtom możemy wymienić również ETH oraz USDT i USDC. Te dwa ostatnie kryptowaluty to stablecoiny. Ich wymiana możliwa jest w urządzeniach FlyingAtom po sieci ERC20. Wprowadzenie wymiany stablecoinów ucieszy bardzo wielu krypto inwestorów, gdyż  są one obecnie niezwykle popularne na rynku kryptowalut. Inwestorzy chętnie przechodzą na nie w momentach dużych niepewności na rynku. Są też dobrym pomysłem na wejściu na rynek kryptowalut. Kupujemy je i w odpowiednim dla nas momencie możemy je zamienić na interesujące nas inne kryptowaluty.

40 urządzeń w Polsce

FlyingAtom swoją działalność rozpoczął  w 2015 roku od stacjonarnych kantorów kryptowalut. Po utworzeniu placówek w największych polskich miastach firma przeszła do budowy sieci Bitomatów w naszym kraju. Obecnie FlyingAtom posiada w Polsce 40 Bitomatów, co czyni ją jednym z liderów naszego rynku oraz daję pozycję 7 największego operatora tych urządzeń w Europie. Dokładną listę wszystkich bitomatów wraz z ich adresami znajdziecie na stronie internetowej firmy: Bitomaty FlyingAtom.

Miasta w których znajdziemy Bitomaty od FlyingAtom
Komentarze