Nowe biuro kantoru FlyingAtom otwarte w Częstochowie

2 375

Kantor kryptowalut FlyingAtom poinformował o uruchomieniu nowego biura swojego kantoru. Nową stacjonarną placówkę do wymiany kryptowalut znajdziemy w Częstochowie. To już trzecia placówka tej firmy w województwie śląskim. Biuro FlyingAtom Częstochowa znajduje się w centrum handlowym Aleja 49 przy alei Najświętszej Maryi Panny 49 w Częstochowie. Biuro FlyingAtom znajdziecie na 2 piętrze w lokalu nr 205.

FlyingAtom to pasjonaci w branży kryptowalut, którzy posiadają sieć kantorów Bitcoinów i Bitomatów. FlyingAtom działa na polskim rynku już od 2015 roku. Od tego czasu stale rozszerza sieć swoich placówek i bitomatów. Obecnie możemy skorzystać z  14 biur stacjonarnych oraz 42 bitomatów. Celem firmy jest zapewnienie wygody i bezpieczeństwa oraz prywatności przy wymianie Bitcoina i innych kryptowalut. 

Bitcoin, Ethereum, USDT i wiele innych

W kantorach stacjonarnych FlyingAtom można wymieniać całą gamę dostępnych kryptowalut. Bitcoin, Ethereum, USDt, DOT, DOGE, LTC to tylko część  dostępnych do wymiany walut. Firma deklaruje, że w swoich placówkach może wymienić większość kryptowalut dostępnych na popularniej giełdzie Kraken.

Trochę węższy wybór coinów mamy w przypadku transakcji dokonywanych w Bitomatach. Jednak i tu FlyingAtom rozszerzył jakiś czas temu swoją ofertę (Nowe kryptowaluty dostępne w Bitomatach FlyingAtom). Obecnie w urządzeniach tej firmy wymienimy BTC, ETH oraz stablecoiny USDT i USDC po sieci ERC20.

Biuro FlyingAtom Częstochowa

Biuro FlyingAtom Częstochowa jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi punktu w tym mieście to: 886-900-466 lub [email protected].

Biuro FlyingAtom Częstochowa jest nowym punktem kantoru FlyingAtom Gold. Możecie w nim dokonywać zakupu złota i srebra inwestycyjnego oraz odbierać zamówienia składane przez stronę FlyingAtom.gold .

Biuro w Częstochowie jest już 3 punktem FlyingAtom w województwie śląskim. Do siedziby w Katowicach dołączyły ostatnio Gliwice (Kantor FlyingAtom otworzył biuro w Gliwicach), a teraz Częstochowa.

Otwórz własny punkt FlyingAtom

Myślałeś o prowadzeniu biznesu w branży kryptowalut? Może interesują Cię metale szlachetne? Grupa FlyingAtom daje Ci możliwość rozpoczęcia działalności w obu tych branżach.

FlyingAtom szuka osób chętnych do nawiązania współpracy i otworzenia punktów partnerskich kantoru na terenie Polski. Pod szyldem FlyingAtom można równocześnie otworzyć punkt wymiany kryptowalut  oraz kantor złota, srebra i platyny dewizowej. 

Szczegółowe informacje znajdziecie w naszym wpisie: Dołącz do FlyingAtom. Otwórz własny punkt partnerski kantoru.

Komentarze