ATH na Bakkt | 796% wzrostu wolumenu obrotu BTC z dnia na dzień

Giełda kontraktów bitcoin futures Bakkt właśnie osiągnęła najwyższy w historii poziom notowań kontraktów. Wczoraj giełda miała około 224 BTC wolumenu zaledwie dzień po tym, jak osiągnęła najniższy w historii poziom 25 BTC. Póki co mamy do czynienia z ATH na Bakkt.

W ubiegłym tygodniu Bakkt miał problemy. Jego wolumen znacznie się zmniejszył. W drugim tygodniu handlu wolumen obrotu wyniósł ok. 50 BTC dziennie, co powoduje, że wielu zastanawiali się, czy tak zwani „inwestorzy instytucjonalni” dla Bitcoin w ogóle istnieją.

Wolumen obrotu Bakkt eksploduje wraz ze wzrostem Bitcoin

Wygląda jednak na to, że giełda odbija się w aspekcie wolumenu obrotu. 9 października giełda kontraktów terminowych Bakkt osiągnęła najwyższy w historii poziom 224 BTC dziennego wolumenu obrotu. Zaledwie dzień wcześniej Bakkt odnotował najgorszy dotychczas poziom 25 BTC dziennego wolumenu obrotu. To zasadniczo oznacza wzrost o 796% z dnia na dzień.

https://twitter.com/BakktBot/status/1182201604990230530?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1182201604990230530&ref_url=https%3A%2F%2Fbeincrypto.com%2Fbakkt-posts-796-increase-in-bitcoin-trading-volume-overnight-hits-new-hits-all-time-high%2F

Kurs bitcoina znacznie przyspieszył osiągając wczoraj 8,600 $. Ten skok wydaje się mieć wpływ na wolumen kontraktów terminowych Bakkt, który doświadczył równoległego wzrostu wolumenu. Wydaje się, że skok cen przełamał tendencję spadkową Bakkt.

ATH na Bakkt | Co teraz?

To, czy Bakkt może utrzymać ten impet dopiero się okaże. Biorąc pod uwagę, że giełda doświadczyła gwałtownego wzrostu wolumenu, poważny spadek może jeszcze bardziej obniżyć wolumen obrotu do poprzedniego poziomu. Tak więc Bakkt wydaje się być nadal na niepewnym gruncie bez, póki co, dedykowanej bazy klientów.

Od 2018 r. uruchomienie Bakkt było jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w całej branży kryptowalut. Jak dotąd wydaje się, że nie ma większego wpływu na cenę poza dwucyfrowym spadkiem, którego doświadczył zaledwie dzień po premierze.

Czy Bakkt utrzyma wzrost wolumenu obrotu? Zapraszamy do dyskusji.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx