500 ETH dla Ukrainy od OnlyFans

1 395

Popularna platforma z płatnymi treściami (zdjęciami i filmami) OnlyFans przekazała kryptowalutowe wsparcie dla Ukrainy.

Firma postanowiła wesprzeć organizację UkraineDAO, na co przeznaczyła 500 ETH.

Darowizna dla UkraineDAO

Zdecentralizowana organizacja UkraineDAO aktywnie wspiera Ukrainę. Na jej oficjalnej stronie internetowej znajduje się informacja o tym, że 100% środków wykorzystywanych jest do pomagania Ukraińcom cierpiącym z powodu wojny.

„100% PROCEEDS GO TO SUPPORT UKRAINIANS SUFFERING FOR THE WAR”.

Na początku miesiąca UkraineDAO wyemitowało NFT na sieci Ethereum przedstawiający ukraińską flagę. Token trafił na aukcję charytatywną, co pozwoliło zebrać ponad 6 milionów dolarów. Pieniądze zostały przekazane ukraińskiej armii.

500 ETH przy obecnym kursie (2 605 USD) to około 1 302 500 $. Na tym jednak działania charytatywne OnlyFans się nie skończą. Firma chce zaangażować się w pomoc Ukraińcom. Większościowym właścicielem platformy jest Leonid Radvinsky, który ma ukraińskie korzenie, co z pewnością miało wpływ na decyzję o wsparciu mieszkańców zaatakowanego kraju.

CEO OnlyFans Ami Gan w oficjalnym komunikacie poinformował, że biorąc pod uwagę nasze silne osobiste więzi z Ukrainą, chcielibyśmy działać w sposób zgodny z tym, kim jesteśmy w OnlyFans i skupić się na wspieraniu osób z Ukrainy.

„Given our strong personal ties to Ukraine, we wanted to support in a way which felt true to who we are at OnlyFans and which focused on getting aid and support to the Ukrainian people”.

Darowizny w kryptowalutach

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kryptowalutowych darowizn, koniecznie zapoznaj się z artykułem: Kryptowaluty dla Ukrainy – najlepszy sposób przekazania pieniędzy. Dzięki takim datkom w ostatnich dniach Ukraina wydała 15 milionów dolarów w kryptowalutach na sprzęt wojskowy.

Czy miałeś już okazję pomagać z wykorzystaniem kryptowalut? W takich sytuacjach należy dokładnie sprawdzać, czy adres portfela rzeczywiście jest powiązany z konkretną organizacją lub osobą. Jeżeli środki zostaną wysłane na nieprawidłowy adres, to niestety nie da się ich w żaden sposób odzyskać.

Może Cię zainteresować:

Komentarze