Sprawdź jak zmienił się rynek złota w Polsce od czasu pandemii

Dla wielu pandemia wydaje się być już odległą przeszłością, niestety jej skutki wciąż nam towarzyszą. Nie inaczej jest w przypadku rynku złota w Polsce.

„Zainwestuję w złoto” to pierwsza myśl, jaka przychodzi do głowy osobie, której celem jest zabezpieczenie swoich oszczędności w niepewnych czasach. Do takich czasów bez wątpienia zalicza się okres pandemii. Renata Lenik, ekspert rynku złota z Flyingatom Gold, zdecydowała się opowiedzieć o wspomnianym okresie oraz o jego wpływie na dzisiejszy rynek złota. Wszystko to miało miejsce podczas czerwcowego GoldUp Wrocław. Wystąpienie Renaty pt. Rynek złota w Polsce od czasu pandemii jest już dostępne online, a więc zapraszamy do oglądania!

Renata Lenik to jeden z ekspertów grupy FlyingAtom, na co dzień jest odpowiedzialna za wrocławski oddział FlyingAtom.Gold. Renata specjalizuje się w inwestycjach alternatywnych. Charakteryzuje ją pasja do pracy z ludźmi i zamiłowanie do złota i diamentów inwestycyjnych. Posiada blisko 10-letnie doświadczenie na rynku metali szlachetnych. W swojej 10-letniej przygodzie miała okazję aktywnie uczestniczyć na rynku podczas pandemii i na własne oczy obserwować zmiany, jakie ta pandemia wnosi. Z tego właśnie powodu, bazując na własnych doświadczeniach i zbiorze danych oraz statystyk postanowiła przedstawić o zmianach, jakie wspomniana pandemia wprowadziła na rynek złota. Jednak to nie wszystko czego możemy dowiedzieć się z blisko 40 minutowego wystąpienia Renaty na wrocławskiej edycji spotkań GoldUp. W nagranym wystąpieniu znajdziemy odpowiedzi na m.in. takie pytania ,,Jak zachowuje się złoto podczas kryzysu?” czy ,,Jakie czynniki miały wpływ na cenę złota?”. Renata dokładnie odpowiada na te i inne pytania odnosząc się licznych wykresów, które zebrała na skutek własnego researchu. Jej wystąpienie to idealne połączenie dobrze dobranej teorii, praktycznej wiedzy i podejścia oraz doświadczenia. Jeśli interesujesz się metalami szlachetnymi to ten materiał jest stworzony dla Ciebie!

GoldUp

To już drugie nagranie prelekcji z GoldUp, czyli bezpłatnego spotkania miłośników metali szlachetnych. Pierwsze takie wydarzenie odbyło się 17 czerwca we Wrocławiu, a kolejne zaplanowano już na wrzesień tego roku. Wydarzenia GoldUp zapewniają przyjazną atmosferę, sprzyjającą networkingowi oraz swobodnemu dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem z innymi. Spotkania GoldUp oferują unikalne prelekcje prowadzone przez praktyków, m.in. takich jak Nestor, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Prelegenci chętnie dzielą się swoją wiedzą zarówno podczas swoich wystąpień, jak i w rozmowach kuluarowych. Zapraszamy na facebookowy profil organizatora GoldUp.

Jesteś zainteresowany zakupem srebra lub złota inwestycyjnego? Sprawdź ofertę FlyingAtom.Gold!
Komentarze