Odkryj praktyczne aspekty inwestycji w złoto

Złoto od dekad przyciąga uwagę osób, które chcą zabezpieczyć swoje oszczędności przed zmiennością rynków, inflacją czy chcą zdywersyfikować swój majątek. Ten rzadki i cenny metal przez wielu uznawany jest za jedno z najbezpieczniejszych aktywów, które można posiadać w swoim portfelu inwestycyjnym. Zatem w jaki sposób ulokować swoje środki w złotym kruszcu? O tym opowiadał Nestor Zimny podczas GoldUp Wrocław. Jego wystąpienie jest już dostępne online. Zapraszamy do oglądania!  

Nestor Zimny to jeden z ekspertów grupy FlyingAtom, na co dzień odpowiedzialny za oddział FlyingAtom.Gold w Bielsko-Bialej. Nestor jest praktykiem, jego wiedza oparta jest na osobistych doświadczeniach i obsłudze klientów. Jako prelegent na GoldUp Wrocław przedstawił ,,Praktyczny aspektu inwestycji w złoto”. Temat ten stworzył na podstawie rozmów z klientami i zbadania ich potrzeb. Autor na podstawie najczęściej zadawanych  przez klientów pytań przedstawił proces zakupu oraz sprzedaży złota jako produktu inwestycyjnego. Z zapisu wystąpienia dowiemy się m.in jakie są dostępne na rynku złote monety bulionowe i sztabki inwestycyjne oraz poznamy ich właściwości. Usłyszymy także o różnicy, jaka występuje pomiędzy tymi dwoma produktami inwestycyjnymi. Poznamy źródło rozbieżności w cenie zakupem złota, a jego sprzedażą oraz wiele innych praktycznych aspektów inwestowania w złoto. Nie zabrakło również ciekawostek o sprawach podatkowych ani serii pytań ze strony publiczności.

Was również zachęcamy do zadawania pytań, możecie zrobić to za pomocą komentarzy na platformie YouTube. Nestor Zimny z przyjemnością Wam odpowie.  

GoldUp

GoldUp, to bezpłatne spotkania miłośników metali szlachetnych. Pierwsze takie wydarzenie miało miejsce 17 czerwca we Wrocławiu, a kolejne zaplanowano już na wrzesień tego roku. Wydarzenia GoldUp zapewniają przyjazną atmosferę, sprzyjającą networkingowi oraz swobodnemu dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem z innymi. Spotkania GoldUp oferują unikalne prelekcje prowadzone przez praktyków, m.in. takich jak Nestor, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Prelegenci chętnie dzielą się swoją wiedzą zarówno podczas swoich wystąpień, jak i w rozmowach kuluarowych. Zapraszamy na facebookowy profil organizatora GoldUp.

Jesteś zainteresowany zakupem srebra lub złota inwestycyjnego? Sprawdź ofertę FlyingAtom.Gold!
Komentarze