Zobacz, kiedy wieloryby planują kupować tokeny DeFi

Jeden ze znanych kryptowalutowych wielorybów twierdzi, że szykuje się na „kupowanie łez”. Wskazuje też na dwa tokeny DeFi o niskiej kapitalizacji, które – jego zdaniem – mogą pokusić się o dynamiczne ruchy wzrostowe.

„Jestem tu, aby kupować łzy”

Wieloryb znany jako Crypto Messiah mówi, aby nie zawracać sobie głowy kupowaniem dołków i sprzedawaniem szczytów: „Nigdy nie kupisz przy dnie… i nigdy nie sprzedasz na górce.

Crypto Messiah dodaje, że śledzi uważnie indeks DeFi, który jest średnią ważoną 25 największych monet zdecentralizowanych finansów (DeFi), podobnie jak indeksy S&P500 lub Dow Jones. Wieloryb twierdzi, że będzie chciał zająć pozycje długą (kupno). gdy indeks DeFi osiągnie ostateczny poziom wsparcia w pobliżu 6000.

„Oto mój plan… czy jest to dobry czy zły plan, dopiero się okaże…

Obserwuję FTX DeFiperp. Kiedy/jeśli tu dotrzemy… ludzie będą w agonii. Wtedy będę kupował.

Solidna konfluencja pomiędzy poprzednimi dołkami/liniami trendu zwyżkowego. 2 sigma poniżej rocznego vwap (średnia cena ważona wolumenem) – z nadzieją na odwrócenie.”

kupować bitcoiny
źródło: CryptoMessiah

Smak na zysk z altcoinów

CryptoMessiah wpomina również o dwóch altcoinach o niskiej kapitalizacji, w które zamierza zainwestować, gdy dojdzie do wyprzedaży.

„Celami zakupów są ALPHA/ROOK.

Nic więcej.

Alpha Finance (ALPHA) to ekosystem produktów DeFi, które mają na celu rozwiązanie problemu ograniczonej dostępności produktów poza siecią Ethereum, a także braku płynności na zdecentralizowanych giełdach (DEX). W chwili pisania tego tekstu ALPHA jest notowane po 0,57 USD według CoinGecko.

KeeperDAO (ROOK) to zdecentralizowana organizacja, która zapewnia płynność rynkom rozwiązań opartych o smart kontrakty. W chwili przygotowywania niniejszej publikacji pisania ROOK kosztuje 148,67 USD.

Jeśli chodzi o bitcoina, wygląda na to, że Crypto Messiah nadal ma bycze nastawienie. W zeszłym tygodniu, w jednym z odcinków Delta-Fi, analityk twierdził, że Salwador prawdopodobnie będzie pierwszą kostką domino, które wpadnie w wielki trend globalnej adopcji bitcoina.

„To pierwsza kostka domino być może z szeregu innych krajów, które chcą zmniejszyć swoją zależność od dolarów amerykańskich. Wchodzą i mówią: „Hej, chcemy iść z bitcoinem. Chcemy dla naszego kraju waluty, którą nie można manipulować, której nie można kontrolować…”

To dość ciekawa sytuacja, bo słyszę, że MFW (Międzynarodowy Fundusz Walutowy) wkrótce spotka się z prezydentem Salwadoru i nie ma mowy, żeby byli z tego zadowoleni. Tak więc z pozytywnej strony może to dotrzeć na cały świat. Rozumiem, że PKB (produkt krajowy brutto) Salwadoru jest prawie taki sam, jak kapitalizacja rynkowa Dogecoin (DOGE), ale fakt, że to się dzieje ma ogromną wagę. Wiele państw z pewnością pójdzie w ich ślady.”

Może Cię zainteresować:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx