Unstoppable domains ogłasza najwyższą cenę sprzedaży za NFT nazwy domeny, jaką kiedykolwiek odnotowano

Domena jako NFT? Unstoppable Domains, firma zajmująca się budowaniem nazw blockchainowych domen, ogłosiła sprzedaż NFT domeny „win.crypto” za rekordową kwotę 100 000 USD. Sprzedaż – która miała miejsce 3 marca 2021 r. – jest najwyższą, jaką kiedykolwiek zarejestrowano w ramach NFT.

Wraz z gwałtownym wzrostem rynku NFT, Unstoppable Domains zaprezentowało do publicznej sprzedaży 94 ofert sportowych i hazardowych NFT nazw domen, w tym „win.crypto”, „baseball.crypto” i „gambling.crypto”. W ciągu pierwszych trzech dni marca Unstoppable Domains było w stanie sprzedać NFT nazwy domeny najdrożej w historii. Tą domeną jest „win.crypto”.

„Rynek NFT przeżywa bezprecedensowy wzrost i zwraca większą uwagę na przestrzeń” – powiedział Brad Kam, współzałożyciel Unstoppable Domains. „Podczas gdy większość ludzi zakłada, że ​​NFT to sztuka cyfrowa, w rzeczywistości istnieje znaczna liczba przypadków użycia NFT, które nie koncentrują się wokół sztuki – jak nazwy domen. NFT nazw domen, podobnie jak nazwy .com, mogą pełnić rolę domów dla zdecentralizowanych witryn internetowych, oprócz zastępowania złożonych adresów portfeli kryptowalut nazwami czytelnymi dla człowieka”.

Po udanej sprzedaży najlepszych nazw domen sportowych i gier NFT, Unstoppable Domains będzie co tydzień ujawniać nową partię nazw domen premium, z kategoriami obejmującymi podróże i transport po elektronikę i finanse. Nazwy domen premium są sprzedawane na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy.

Rekordowa sprzedaż NFT domeny „win.crypto” miała miejsce w odpowiedzi na lutowe ogłoszenie Unstoppable Domains, w myśl którego każda przeglądarka internetowaej na dostęp do rozszerzenia .crypto, podobnie jak .com, w celu wyświetlenia zdecentralizowanej witryny internetowej z jedną zmianą ustawienia DNS.

Unstoppable Domains zarejestrowało do tej pory ponad 540 000 nazw domen.

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze