Tone Vays: „Cena BTC wzrośnie o 10 proc. Ale nie szalejmy z tego powodu”

Popularny youtuber i analityk rynku kryptowalut Tone Ways przewiduje, że najnowszy wzrost Bitcoina zakończy się przed osiągnięciem kluczowego poziomu.

Vays na swoim kanale na YouTube wyznał, że pomimo 10-procentowego wzrostu BTC w tym tygodniu nie wierzy, że król kryptowalut osiągnie poziom 32 tys. dolarów. – Nie szalejmy tutaj. Nadal uważam, że w listopadzie nastąpi odbicie – powiedział.

Studzenie emocji

Vays sądzi, że Bitcoin spadnie do około 28 tys. dolarów, po czym osiągnie szczyt zakresu na poziomie 31 tys. dolarów i wzrośnie powyżej 34 tys. dolarów.

Jednocześnie trader ostrzega, że ​​Ethereum tworzy formację podwójnego dna w stosunku do Bitcoina. Chociaż formacja podwójnego dna jest zazwyczaj postrzegana jako formacja zwyżkowa, Vays uważa, że ​​jej wsparcie nie utrzyma się dla ETH/BTC. – Ethereum osiąga nowe minima w stosunku do Bitcoina. Nie jest to zaskakujące. Ethereum znajduje się w bardzo krytycznym obszarze wsparcia – powiedział youtuber. – W skali miesiąca Ethereum nadal ma znacznie więcej wad. To bardzo paskudne podwójne dno. To jest bardzo złe dla Ethereum. To powoduje, że Ethereum spadnie znacznie niżej – dodał.

Vays uważa równeż, że sieć płatności peer-to-peer Litecoin będzie nadal tracić na wartości w stosunku do Bitcoinaw oparciu o historyczne wzorce cen po halvingu LTC. – Litecoin jest na dobrej drodze do zniszczenia (pułapu – przyp. red.) 80 proc. Mówiłem to bardzo wyraźnie wiele razy – powiedzieł.

Trader wydaje się wierzyć, że w porównaniu z Bitcoinem Litecoin spadnie do 0,000570 BTC (16,83 USD).

Zobacz też: Złoto ostro do góry. To już 10-tygodniowy szczyt

Kim jest Tone Vays?

Tone Vays pracował na Wall Street przez 10 lat, m.in. w firmach Bear Stearns i JP Morgan. To mniej więcej wtedy zaintrygował go Bitcoin. Obecnie analityk na swoim kanale na platformie YouTube edukuje ludzi na temat tej wyróżniającej się technologii finansowej.

Mężczyzna jest niezależnym twórcą treści w założonej przez siebie firmie ToneVays i producentem 3 wydarzeń: „Unconfiscatable”, „Understanding Bitcoin” i „The Financial Summit”, których adresatami są traderzy i fundusze hedgingowe. Youtuber posiada tytuł magistra inżynierii finansowej uzyskany na Florida State University oraz tytuł licencjata z matematyki i geologii.

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze