Rusza pierwszy reality show na temat kryptowalut – w czerwcu pierwsza edycja

Rusza pierwszy reality show na temat kryptowalut – w czerwcu pierwsza edycja

CoinMarketCap zapowiada uruchomienie programu typu „Killer Whales” – pierwszego na świecie transmitowanego na całym globie programu telewizyjnego Web3.

Telewizja na rzecz promowania krypto

Ekosystem kryptowalut otrzy własną wersję popularnego reality show Shark Tank. Agregator kryptowalut CoinMarketCap ujawnił swój zamiar uruchomienia „Killer Whales”, „pierwszego na świecie transmitowanego na całym świecie programu telewizyjnego Web3”.

Zgodnie z zapowiedzią CoinMarketCap i HELLO Labs, mają rozpocząć realizację nowego reality show w czerwcu. Planowana formuła ma funkcjonować równocześnie jako rozrywka i edukacja widzów w tematyce rozwoju technologii blockchain i świata Web3.

Producentem reality show będzie HELLO Labs

HELLO Labs wyprodukuje nowy program w realiach reality show. Jest on odpowiedzią na rosnące zainteresowanie użytkowników tematyką kryptowalut i Web3. Ma zorganizować globalną platformę dla projektów o różnych kształtach i rozmiarach w przestrzeni kryptowalut i NFT”.

Przeczytaj także: Niedźwiedzie, powodzenia ! Bitcoin zamyka kwiecień powyżej 29 000 USD

Głosowanie na projekt

Podobnie jak w przypadku Shark Tank, uczestnicy Killer Whales będą przedstawiać swoje projekty kryptograficzne i NFT panelowi ekspertów branżowych – zwanych „Wielorybami”. Projekty wysokiej jakości i dobrze ocenione mogą otrzymać od sędziów głosy „pływanie”. Słabe projekty, które nie zainteresują sędziów zostaną „zatopione”.

Celem uczestników jest uzyskanie jak największej liczby głosów „pływanie” i jak najmniejszej liczby głosów „zatopienie”. Aby mieć jak największą szansę na zajęcie miejsca na szczycie tabeli liderów serii i zdobycie tytułu zwycięzcy serii. Zainteresowani mogą zacząć ubiegać się o miejsce w Killer Whales już 2 maja za pośrednictwem portalu internetowego Hello.one.

Nabór do programu rusza 2 maja

„Naszym celem jest otwarcie drzwi kolejnemu miliardowi użytkowników Web3. Chcemy dostarczać rozrywkę i edukować we wszystkich kwestiach kryptograficznych” – powiedział w oświadczeniu dyrektor generalny Hello Labs, Sander Gortjes.

Wszystkie zgłoszenia zostaną sprawdzone przez panel profesjonalnych ekspertów Web3 z HELLO Labs. Będą to przedstawiciele CoinMarketCap, HELLO Labs i inni eksperci ds. bezpieczeństwa.

Najciekawsze zgłoszone projekty otrzymają zaproszenie do wzięcia udziału w programie, który będzie nagrywany w Los Angeles.

Widzowie będą mogli oddawać głosy na ulubione projekty

„Chcemy dopuścić do głosowania za pośrednictwem naszej platformy całą społeczność  Web3 podczas produkcji programu. Dlatego wprowadziliśmy sposób, w jaki społeczności mogą głosować na swoje ulubione projekty i NFT. I w ten sposób widzowie będą mogli okazywać swoje wsparcie”, napisał HELLO Labs w poście na blogu ogłaszającymi.

 „Po zgłoszeniu projektu zachęca się ich do zaangażowania społeczności w głosowanie na stronę ich projektów. Celem jest uzyskanie szansy zdobycia „Dzikiej karty*” w każdym odcinku.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie głosowania mogą odebrać swój głos, łącząc swój portfel Web3 z Hello.one. Będą wtedy mogli głosować za lub przeciw konkretnemu projektowi, który widzieli.

Platforma będzie również hostować własny natywny token HELLO. Pozwoli on posiadaczom co najmniej 1000 tokenów wykonywać codzienne Super Głosowania, które będzie się liczyło jako 10 zwykłych głosów.

„Nie możemy się doczekać zaprezentowania widzom ekscytujących projektów i pomysłów kryptograficznych.” — powiedział HELLO Labs.

„Z pomocą naszych sędziów uczestnicy będą mieli okazję urzeczywistnić swoją wizję i wywrzeć znaczący wpływ na świat kryptowalut”.

Może Cię zainteresuje:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze