Ripple jest teraz zarejestrowane jako firma w Wyoming

8 401

„Coraz więcej firm kryptowalutowych zdaje sobie sprawę, że Wyoming jest lepszym miejscem rejestracji niż Delaware ze względu na nasze przepisy przyjazne dla kryptowalut” powiedziała Caitlin Long.

Firma Ripple Labs zarejestrowała teraz firmę w Wyoming. Zgodnie z danymi Sekretarza Stanu Wyoming status Ripple Markets WY LLC jako firmy lokalnej widnieje jako „aktywny” po wstępnym zgłoszeniu w lutym 2, 020 r. Jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w WyomingRipple będzie miało siedzibę w Cheyenne.

„Więcej firm kryptowalutowych zdaje sobie sprawę, że Wyoming jest lepszym miejscem prowadzenia biznesu niż Delaware ze względu na nasze przepisy przyjazne dla kryptowalut” – napisała Caitlin Long na Twitterze.

„Bitcoinowi maksymaliści” z Wyoming

Long jest dyrektorem generalnym banku cyfrowego Avanti Bank & Trust i jest związana z komitetem specjalnym parlamentu stanowego ds. technologii blockchain, technologii finansowej i innowacji cyfrowych. Powiedziała, że ​​firmy takie jak Ripple, powinny rozważyć przeniesienie się do Wyoming, ponieważ stan nie ma żadnych podatków korporacyjnych ani franczyzowych, a kryptowaluty są zwolnione z podatku od własności i sprzedaży.

Ponadto, w Wyoming działa senator USA Cynthia Lummis. Jedna z pierwszych stwierdziła, że ​​aktywa cyfrowe będą kluczowym elementem jej programu legislacyjnego. Odpowiadając na doniesienia odnośnie Ripple, Lummis przyznała, że wielu ludzi jest w Wyoming „bitcoinowymi maksymalistami”.

Nie wydaje się, aby Ripple przeniosło swoją siedzibę główną do stanu przyjaznego kryptowalutom, ponieważ nadal widnieje ona w San Francisco. Jednak zarówno współzałożyciel Ripple, Chris Larsen, jak i dyrektor generalny Brad Garlinghouse powiedzieli, że są niezadowoleni z pozornego braku jasności przepisów dotyczących krypto i blockchain w Stanach Zjednoczonych.

Wyoming staje się jednym z najbardziej atrakcyjnych stanów USA dla firm kryptowalutowych. W zeszłym roku Wyoming State Banking Board przyznała giełdzie kryptowalut Kraken status banku przyjaznego kryptowalutom i dała Avanti zielone światło na otrzymywanie i przechowywanie kryptowalut. W związku z zakupem bitcoinów (BTC) za 1,5 miliarda dolarów przez Teslę na początku tego miesiąca, senator Lummis zaprosiła Elona Muska do rozważenia przeniesienia się do stanu.

Może Cię zainteresować:

Komentarze