Poszukiwacz airdrop-ów odebrał zrzuty warte w sumie 200 000 USD i to podczas bessy. Śledzimy jego dalsze kroki

W samym środku rynku niedźwiedzia na rynku kryptowalut, gdy większość inwestorów desperacko próbowało chronić swój kapitał i ciężko było ze znalezieniem zyskownych okazji, jeden sprytny anon zdołał zamienić stosunkowo skromny stan posiadania w wysokości 10 000 USD w imponującą sumę 200 000 USD. Anonimowy właściciel kryptowalutowego portfela okazał się być bardzo wytrwałym i sprytnym farmerem airdrop-ów. Można więc przyjąć, że jego kolejne kroki warto obserwować. Oto one.

Farmer airdropów z tytułem mistrzowskim

Portfel znaleziony został przez użytkownika Twittera o pseudonimie Leshka.eth, który (która?) podzielił się z nim ze społecznością kryptowaluciarzy.

Właściciel ów, którego tożsamość pozostaje anonimowa, osiągnęła niezwykłe zyski dzięki airdropom i zdecydowanym krokom w ekosystemie zdecentralizowanych finansów (ang. Decentralized Finance, DeFi – przyp. red.). Najbardziej lukratywne zyski inwestora pochodziły z projektów Ribbon (120 000 USD), Arbitrum (18 000 USD), Uniswap (12 000 USD) i Hashflow (10 000 USD).

To, co wyróżnia naszego bohatera, to jego zdolność do identyfikowania obiecujących airdropów i skutecznego kwalifikowania się na listę odbiorców. Ich sukcesu nie można przypisać wyłącznie szczęściu, ale raczej głębokiemu zrozumieniu rynku DeFi i jego skomplikowanych dla przeciętnego Kowalskiego mechanizmów. Wykorzystując pojawiające się możliwości, inwestor ten zdołał zapewnić sobie miejsce na liście 17 z 20 najlepszych airdropów, w tym w bardzo pożądanych projektach, takich jak 1inch, Hashflow, Looksrare, Galaxy, ENS, Arbitrum, HOP, Uniswap, DappRadar, Ampleforth, COW, Gitcoin i Ribbon Finance.

Zobacz też: Rewolucja! Google Play otwiera się na NFT i kryptowaluty w grach i aplikacjach na Androida

Co uprawia aktualnie przedsiębiorczy airdrop farmer?

Obecnie anon nadal angażuje się w airdrop farming, dywersyfikując swój udział w kilku projektach. Godne uwagi airdropy, w które jest aktualnie zaangażowany, obejmują projekty:

  • zkSync (118 transakcji na zkSync Era. • 64 transakcji na zkSync Lite, ok. 2300 USD zablokowane w ekosystemie, główne dApps: SyncSwap, Maverick, Eralend)
  • LayerZero (Top 10k w tabeli rankingowej według Dune Analytics, 1,000 $STG zastakowane na Stargate (ETH Mainnet), 0,2 ETH zastakowane na Stargate na sieci Arbitrum, 36 transakcji przez LayerZero Omnichain)
  • Polygon zkEVM (62 transakcje w ciągu ostatnich 85 dni, $2,500 w TVL przy czym połowa zablokowana w dAppsach, główne dApps z których korzysta: DoveSwap, Shrike)
  • EigenLayer (1200 USD zastakowane w poolu $cbETH)
  • Voltz ($1,100 USDC zastakowane w poolu na Arbitrum, $400 USDC zastakowane w poolu na Ethereum)

Jak widać, w ramach tych ekosystemów inwestor dokonał już wielu transakcji, demonstrując protokołowi swoje aktywne zaangażowanie. Ponadto wniósł on sporo dolarów do sieci, przy czym TVL, czyli całkowita zablokowana wartość (ang. Total Value Locked – przyp. red.) przekroczyła 2300 USD na łańcuchu zkSync i 2500 USD na Polygon zkEVM. Wszystko po to, żeby zmaksymalizować swoje szanse na uzyskanie tłustego airdropu.

Zastrzeżenie: Informacje zawarte w tym artykule służą wyłącznie celom informacyjnym i nie powinny być traktowane jako porada inwestycyjna w rozumieniu polskiego prawa.

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze