„Mistrz memów” zamienił 5000 dolarów w ćwierć miliona w trzy miesiące. Jak to zrobił?

Osoba nazwana przez twitterowego analityka on-chain o pseudonimie „Data Nerd” jako „Panem memów”, zwróciła uwagę społeczności kryptowaluciarzy przekształcając stosunkowo skromny portfel o wartości 5000 USD w imponujące 250 000 USD w ciągu zaledwie trzech miesięcy. Dzięki bardzo wysokiemu współczynnikowi trafień wynoszącemu 85%, podróż anonimowego właściciela portfela warta jest opisania. Zobaczmy z ciekawości na jakie konie stawiał.

Zastrzeżenie: tekst ma charakter informacyjny i nie stanowi porady inwestycyjnej. Kryptowalutowy sektor sieci jest pełen oszustów, naciągaczy, manipulantów, ordynarnych złodziei i tzw. engagement farmerów, czyli osób które zrobią wszystko dla zwiększenia zasięgów. Zawsze istnieje możliwość że tokeny i portfele które widzicie jako „zwycięskie” są częścią planu mającego nadziać Was na jakiś scam. Ostrożnie!

https://twitter.com/OnchainDataNerd/status/1676257633597284354?s=20

Jeżeli to zwykły fart, to nieprzeciętnie skuteczny

Sekret sukcesu naszego bohatera tkwił w umiejętnej nawigacji po niestabilnych morzach mem-coinów. memów oraz bardzo wysokiej skuteczności swoich typów.

Jedną z wyróżniających się transakcji okazały się tokeny BitMeme ($BTM), których to „meme lord” nabył 125 000 po skromnej cenie 0,14 USD za sztukę. W ramach wzrostów na kryptowalucie bohater tej historii realizował stopniowo zlecenia sprzedaży, ostatecznie wypłacając sobie sowite wynagrodzenie przy dużo większej cenie 0,86 za $BTM. Całe przedsięwzięcie przyniosło mu aż 91 000 dolarów zysku, de facto pięciokrotnie powiększając początkowy wkład.

Kolejna lukratywna lokata kapitału dotyczyła monety PEPECOIN ($PEPECOIN). Wykorzystując nadarzającą się okazję, meme lord zabezpieczył dla siebie znaczną liczbę tokenów po cenie 0,0005 USD za sztukę. Dzięki nienagannemu wyczuciu czasu, sprzedał cały swój pakiet po średniej cenie 0,057 USD, realizując zysk w wysokości 75 400 dolarów amerykańskich – tym razem ROI (ang. zwrot z inwestycji – przyp. red.) wyniosło aż 99x.

Zobacz też: Uśpiony wieloryb posiadający 10% podaży zaczyna przenosić tokeny SHIB. Czy to początek końca?

Na tym triumfy krypto anonka jednak się nie skończyły. Kolejnym taktycznym zagraniem okazało się postawienie na konia APOLLO ($APOLLO), gdzie nasz bohater zakupił aż 61 milionów tokenów po cenie zaledwie 0,000008 USD za sztukę. W ciągu blisko dwóch dni sprzedał on cały swój stan posiadania po średniej cenie 0,0001 USD za token, na czym zainkasował sumę 8 800 dolarów.

Jego ostatnie przedsięwzięcie dotyczyło meme coina $HODR, na którym zrealizował szybki, jednodniowy zysk w wysokości 55%.

Podsumowując, całkowity współczynnik skuteczności naszego bohatera wyniósł bardzo wysokie 85% przy bardzo ograniczonej liczbie postawionych typów. Na czym polega jego sekret? Czy to insajder lub naprawdę dobry trader? A może to po prostu zwykły degen który miał więcej szczęścia niż rozumu?

Tego niestety na chwilę obecną się nie dowiemy.

Może Cię zainteresować:

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!
Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.